Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6764
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Wystawa fotografii “W góry serca!”

Poniedziałek, 22 września 2014, 8:09
Aktualizacja: Wtorek, 23 września 2014, 14:53
Autor: Manu
Szklarska Poręba: Wystawa fotografii “W góry serca!”
Fot. Organizator
W czwartek (25 wrzesień) o godz. 17.00 w Hotelu Bossa Nova w Szklarskiej Porębie (przy ul. Kilińskiego 14) odbędzie się wernisaż zbiorowej wystawy fotograficznej Elżbiety Bojczuk, Daniela Koszeli i Damiana Stoszko zatytułowanej “W góry serca!”. Tematem wystawy są Góry Izerskie i Karkonosze. O godz. 18.00 w Kinie na Wysokości rozpocznie się projekcja filmu pt. “Shame On You Winter”. Współorganizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej.

Po 9 października wystawa zostanie przeniesiona na Skwer Radiowej “Trójki” w Szklarskiej Porębie.

Elżbieta Bojczuk urodziła się i mieszka w Jeleniej Górze. Jej przygoda z fotografią rozpoczęła się 10 lat temu. Lubi fotografować zjawiska ulotne: pioruny rozbłyskujące niebo, taniec mgieł i góry.

Daniel Koszela to mieszkaniec Szklarskiej Poręby. Jest pasjonatem i miłośnikiem gór, zwłaszcza Karkonoszy i Gór Izerskich. Fotografią zajmuje się od pięciu lat, główny kierunek to pejzaże. Jego prace można zobaczyć na portalu facebook – Daniel Koszela Photography.

Damian Stoszko (rocznik 1979) to mieszkaniec Szklarskiej Poręby. Miłośnik górskich wędrówek. Fotografią zajmuje się od 5 lat. Fotograf ślubny z zamiłowaniem do pejzażu.

Film pt. “Shame On You Winter” pokazuje, jak wyglądała zima dla 13-osobowej grupy narciarzy, którzy nie boją się skakać na dużych skoczniach i najróżniejszych przeszkodach w mieście. Jest to pierwszy, pozabudżetowy film o ekstremalnych wyczynach narciarskich produkcji KTT Home Video. Ujęcia do filmu realizowane w 4 krajach Europy. Duża dawka humoru połączona z dobrą muzyką. Montaż i kamera: Wojciech Bulas – mieszkaniec Zakopanego, złoty medalista Mistrzostw Polski w narciarstwie dowolnym w 2014 r.

Dodatkowe informacje - tel. 75-717-36-14; e-mail: mok@szklarskaporeba.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group