Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 5778
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wystartują w Pucharze Europy w Rumunii

Wiadomości: Jelenia Góra/Rumunia
Poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 18:48
Aktualizacja: Wtorek, 7 sierpnia 2012, 16:36
Autor: MDvR
Już od najbliższej środy Karkonoski Klub Karate Shinkyokushinkai rozpoczyna przygotowania do 6th Romanian Open–Europen Cup. Puchar Europy w Rumunii odbędzie się już 20 października.

Kadra karate powiatu jeleniogórskiego:
1. Ewelina Grunwald – brązowa medalistka Mistrzostw Polski SHINKYOKUSHIN'2012, rezerwa do Mistrzostw Europy w Antwerpii
2. Andżelika Soliło – brąz podczas Mistrzostw Polski Północnej
3. Anna Półtorak – złoto podczas Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży Karate SHINKYOKUSHIN
4. Maciej Harasimowicz

Warto zaznaczyć, że Klub Piotr Cieślińskiego jako jedyny z jeleniogórskich klubów karate otrzymał zaproszenie na ten prestiżowy turniej. W sierpniu Klub rozpoczyna przygotowania do sezonu w górach, natomiast od września zaczynają się przygotowania specjalistyczne dla zawodników (praca na workach, tarczach + sparingi). Trenerami kadry są sempai Piotr Cieśliński - taktyka walki, aspekty psychologiczne, sensei Maciej Giziński - przygotowanie siłowe, rehabilitacja, Rafał Janik - gibkość, stretching, techniki ręczne.

Ponadto w ramach przygotowań Piotr Cieśliński wraz z zawodnikami będą uczestniczyli w treningach u prezydenta Polskiej Organizacji Shinkyokushin, sensei Jacka Baranowskiego.

W poprzednim sezonie moi zawodnicy zaczęli walczyć w największej Organizacji Karate w naszym kraju i na świecie. Było to ogromne zderzenie z rzeczywistością zarówno dla mnie jak i dla nich, ale zaryzykowaliśmy. Potężna konkurencja, a zarazem nowe możliwości, rozwój oraz kontakty międzynarodowe napędziły nasz Klub do tego stopnia, że zaczynamy atakować inne kraje. Puchar Europy w Rumunii będzie ogromnym doświadczeniem dla mnie i moich podopiecznych. Zdaje sobie sprawę, że musimy startować w najmocniejszych turniejach, aby sprostać zawodnikom na poziomie światowym - wyznaje Piotr Cieśliński.

Więcej informacji można znaleźć na www.karatejeleniagora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~lol 7-08-2012 16:01
literówki same, nie ma jak kopiować tylko.
~kiedyś trenujący 8-08-2012 16:23
Rozumiem że to jest turniej dla dzieci bo ta pseudo kadra to same małolaty!!! Faktycznie w internecie można pisać co się chce. Patrząc po zdjęciach to Panowie chyba w Karate zęby zjedli, ale w zeszłym życiu. Żenada. Mam nadzieję że w jelonce są jeszcze jakieś poważne Kluby Karate.
~Andżela 8-08-2012 20:03
Turniej dla dzieci? Puchar Europy - podejrzewam, że potrafisz czytać, ale ze zrozumieniem to już większy problem chyba jest.
~-.- 8-08-2012 20:04
"Rozumiem że to jest turniej dla dzieci bo ta pseudo kadra to same małolaty!!! " Które coś więcej potrafią niż tylko siedzieć przed komputerem i wypisywać bzdury.
~save us y2j 9-08-2012 10:47
kiedyś trenujący co trenujący ? przysiaga dojo karatece towarzyszy przez całe życie prawda ? no wlasnie tak to jest jak jedyne co się trenowało to ostrzenie pionka przed monitorem. Jelenia Góra nie wydaje się być miastem w którym są super drużyny piłkarskie, koszykarskie, szczypiorniak na wysokim krajowym poziomie. Dlatego nie rozumiem tej wszechobecnej zawiści i bezpodstawnej krytyki klubu P. Cieślińskiego, który wkłada wiele serca, pracy i zaangażowania w swoich zawodników. Lepiej niż stoją po bramach, piją i ćpają. Wtedy jakiś no name i no life trollujący newsy o karate będzie najszczęśliwszy, bo wmawia światu, że kiedyś trenował.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group