Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 3200
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrocław, Sianów: Wystartują w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików

Wtorek, 3 kwietnia 2012, 1:03
Aktualizacja: 1:03
Autor: MDvR
Wrocław, Sianów: Wystartują w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików
Fot. archiwum
Jeleniogórscy badmintoniści po raz kolejny pokazali się z bardzo dobrej strony. Na wrocławskim Kozanowie odbyły się w miniony weekend dolnośląskie eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików (IMPM).

W zawodach udział wzięli: Weronika Rosiak, Joanna Heinke, Szymon Kowalski, Piotr Gajda oraz Łukasz Cimosz. Zawody były bardzo udane dla naszych zawodników. Awans i prawo gry w IMPM, które odbędą się w dniach 18-20 maja w Słupsku/Kobylnicy, uzyskali Piotr Gajda oraz Łukasz Cimosz, potwierdzając tym samym swoje dobre występy w ostatnich turniejach. Nie wiele zabrakło Asi Heinke i Szymonowi Kowalskiemu, którzy zajęli 3 miejsca (awans 1 i 2 zawodnik turnieju).

Jeleniogórscy badmintoniści startowali również w Krajowym Turnieju Juniorów Młodszych w Sianowie w składzie Klaudia Socha, Oliwia Socha oraz Jędrzej Nowak. Również w tym turnieju nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. Udany występ zanotowały pary mikstowe Oliwia z Jędrzejem zajmując czwartą pozycję oraz Klaudia Socha w parze z Marcinem Nowakiem – UKS Smecz Bogatynia którzy zakończyli rywalizację na piątej lokacie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group