Niedziela, 28 czerwca
31°C Jelenia Góra
reklamy

"Wyspa" z opóźnieniem

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Deszczowa pogoda w lipcu spowodowała kilkutygodniowe opóźnienie w pracach budowlanych na terenie tzw. "wyspy" w Kowarach.

reklamy

Pierwotnie to miejsce wypoczynku i rekreacji miało zostać otwarte już w lipcu. Deszczowa pogoda uniemożliwiła jednak prace ciężkiego sprzętu, który mógłby ugrzęznąć na terenie "wyspy". Dlatego dopiero teraz możliwe będzie napełnienie zbiornika wodą i dokończenie prac. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie planem, to ośrodek przyjmie pierwszych gości pod koniec sierpnia.

Zdegradowany teren dawnego basenu miejskiego został wydzierżawiony przez Miasto prywatnemu przedsiębiorcy na 30 lat. Według planów - zbiornik wodny na terenie kompleksu będzie wykorzystywany głównie rekreacyjnie. Dla chętnych będą dostępne punkty gastronomiczne, komercyjne łowisko, rowery wodne, pomosty nad wodą. Kowary będą też miały swoją plażę, na uformowanie której potrzeba 2,5 tysiąca ton białego piasku.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka