Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 3575
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wysokie lokaty jeleniogórskich piłkarzy

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 16 lutego 2018, 17:29
Aktualizacja: 17:31
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Bardzo dobrze spisali się trampkarze KKS–u Jelenia Góra w turnieju piłkarskim o Puchar Dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Jeleniej Górze. Pierwsza drużyna KKS–u z kompletem punktów zajęła pierwsze miejsce, Karkonosze uplasowały się na trzecim stopniu podium.

Turniej grano w dwóch grupach eliminacyjnych, następnie najlepsze zespoły z obu grup tworzyły nową grupę walczącą o miejsca I-IV, pozostali grali o miejsca V-VII.

Wyniki zwycięzców - KKS-u I Jelenia Góra:
KKS Jelenia Góra I – KS Łomnica 3:0 /bramki: Gil D., Juszczyk K., W.Lewczuk /
KKS Jelenia Góra I – Wilkowianka Wilków 7:0 /bramki: Gil D.-5, Juszczyk K., Woliński M./
KKS Jelenia Góra I – Eskadra Bolesławiec 2:1 /bramki: Juszczyk K., Woliński M./
KKS Jelenia Góra I – KKS Jelenia Góra II 5:1 /bramki: Gil D.-3,Woliński M.–Nalewajczyk Sz./
KKS Jelenia Góra I – Karkonosze Jelenia Góra – 3:1 /bramki: Woliński M.-2, Gil D./

Składy jeleniogórskich drużyn uczestniczących w turnieju:

Karkonosze Jelenia Góra: Nakielski Michał – Antosik Stanisław, Ciepiela Maciej, Firmanty Jakub, Kaminski Bartosz, Kościuk Wiktor, Kowalski Wiktor, Milewski Mikołaj, Tokarz Kacper, Wójcicki Jakub, Zieliński Marcel – trener Bartosz Królikowski

KKS Jelenia Góra I: Winkel Jakub – Gil Dawid, Juszczyk Kamil, Lewczuk Wowa, Sowa Gabriela, Woliński Marcin – trener Grzegorz Królikowski

KKS Jelenia Góra II: Andruszkiewicz Maciej – Nalewajczyk Szymon, Niewiadomski Jakub, Sufleta-Iglik Sebastian, Sikora Bartosz, Sikora Tomasz

Klasyfikacja końcowa:
1. KKS Jelenia Góra I - trener Królikowski Grzegorz
2. Eskadra Bolesławiec - trener Maciejun Piotr
3. Karkonosze Jelenia Góra - trener Królikowski Bartosz
4. KKS Jelenia Góra II - trener Królikowski Grzegorz
5. Victoria Wałbrzych - trener Furmaniak Mirosław
6. Bóbr Marciszów - trener Celt Sławomir
7. Wilkowianka Wilków - trener Stachowski Łukasz
8. KS Łomnica - trener Makowski Krzysztof

Nagrody indywidulne:
Eskadra Bolesławiec: Fita Szymon - najlepszy bramkarz
KKS Jelenia Góra I: Gil Dawid - najlepszy strzelec
Karkonosze Jelenia Góra: Milewski Mikołaj - najlepszy zawodnik

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group