Czwartek, 2 lutego
Imieniny: Marii, Miłosławy
Czytających: 8195
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Wyróżnienie dla Letniego Biegu Piastów

Niedziela, 25 lutego 2018, 8:26
Aktualizacja: Poniedziałek, 26 lutego 2018, 5:25
Autor: WAC
Szklarska Poręba: Wyróżnienie dla Letniego Biegu Piastów
Fot. Użyczone/Stowarzyszenie Bieg Piastów
Środowisko miłośników biegania przyznało cenne wyróżnienie dla Letniego Biegu Piastów. Odbywająca się w Jakuszycach impreza wygrała plebiscyt "Złote Biegi 2017" w kategorii "biegi górskie" wśród czytelników portalu maratonypolskie.pl.

Letni Bieg Piastów w pokonanym polu pozostawił 36 innych imprez biegowych rozgrywanych w całej Polsce. Trzecie miejsce w tej samej kategorii zajął inny z biegów w naszym regionie, czyli Maraton Karkonoski.

- To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, gdyż portal maratonypolskie.pl można określić mianem branżowego - mówi Leszek Kosiorowski ze Stowarzyszenia Bieg Piastów. - Aby oddać głos trzeba być jego zarejestrowanym użytkownikiem. Docenienie przez biegaczy traktujemy nie tylko jako sukces, ale przede wszystkim jako zobowiązanie, by nie tylko nie obniżać lotów, ale by poprzeczkę postawić sobie jeszcze wyżej. To nagroda nie tylko dla organizatorów LBP lecz także dla jego uczestników, za wspaniałą atmosferę i niepowtarzalny klimat – dodaje.
.
Ponadto w tym samym plebiscycie LBP zajął pierwsze miejsce wśród wszystkich biegów na Dolnym Śląsku. W kategorii biegów organizowanych w miastach poniżej 5 tys. mieszkańców zdobył trzecie miejsce w kraju, wśród wszystkich biegów masowych (ponad 1000 uczestników) w Polsce zajął czwarte miejsce, wśród biegów organizowanych przez stowarzyszenia - zajął także czwartą pozycję.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1120
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group