Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 2485
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wyróżnienia dla przyjaciół dzieci i stowarzyszenia bezrobotnych

Wtorek, 20 maja 2014, 8:02
Aktualizacja: 14:21
Autor: Angela
Region: Wyróżnienia dla przyjaciół dzieci i stowarzyszenia bezrobotnych
Fot. Archiwum TPD
Oddział Okręgowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Jeleniej Górze oraz Jeleniogórskie Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych zostały wyróżnione w III edycji konkursu, organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego na najlepszą organizację pozarządową "zDolne NGO" za okres 2012/2013.

Nasze stowarzyszenia znalazły się wśród najlepszych organizacji pozarządowych na Dolnym Śląsku.

- To wyróżnienie odbieramy jako uznanie za aktywną, wieloletnią działalność członków TPD, zrzeszonych w kołach na terenie działania okręgu oraz tych wszystkich, którzy z nami współpracują na rzecz dzieci – mówi Ryszard Wach, prezes zarządu Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Jeleniej Górze.

W obecnej edycji konkursu startowały 22. organizacje pozarządowe, w tym trzy z Jeleniej Góry. Tytuł „zDolne NGO” kapituła konkursu przyznała Funduszowi Lokalnemu Masywu Śnieżnika z Wójtowic. Poza jeleniogórskim Towarzystwem wyróżnienie odebrała Fundacja Inicjatyw Społecznych i Kulturowych "Grejpfrut".

W uroczystej Gali, która odbyła się w Nowej Rudzie (13 maja) udział wziął wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Radosław Mołoń, który dokonał podsumowania konkursu i wręczył laureatowi oraz wyróżnionym okolicznościowe pamiątki : statuetkę i dyplomy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group