Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8449
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wyprodukowano pod Śnieżką już wkrótce

Środa, 18 sierpnia 2021, 13:41
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wyprodukowano pod Śnieżką już wkrótce
Fot. Przemek Kaczałko
Za nami I Festiwal Polsko-Czeskich Smaków, a wkrótce kolejna impreza organizowana przez Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego. W ostatnią sobotę sierpnia na placu przy ul. Wiłkomirskiego odbędzie się XIX edycja Wystawy Produktów Regionalnych "Wyprodukowano pod Śnieżką", na którą już zgłosiło się ok. 100 wystawców.

Dobrze znana impreza, która w poprzednich latach odbywała się na Placu Ratuszowym, zmienia lokalizację, bowiem na Zabobrzu jest znacznie więcej miejsca, a co za tym idzie - organizatorzy mogą zapewnić więcej stoisk i dodatkowych atrakcji.

Oprócz tradycyjnej - konkursowej części, w której zostanie wyłoniony "Najciekawszy produkt karkonoski" oraz "Karkonoski Produkt Spożywczy", przewidziano występy artystyczne (koncerty zespołów Agat, Alastair S. Edwards z Czech, Adam Wolak, Izerskie Bogdanki oraz Paper, Paper), warsztaty bębniarskie, pokazy tańca afrykańskiego i orientalnego, a także korowód czarownic przy okazji Zlotu Polskich Pilotek. To właśnie plac przy ul. Wiłkomirskiego będzie też metą tegorocznej Parady Rowerów. Będą też atrakcje dla najmłodszych, tj. dmuchańce, gry i zabawy, akcja segregacja itd.

Jak zapewnia prezes KARR, Hubert Papaj - lokalizacja przy ul. Wiłkomirskiego sprawdziła się, a podczas Wyprodukowano pod Śnieżką będzie znacznie więcej wystawców oferujących rękodzieła, czy lokalne przysmaki. Impreza odbędzie się w sobotę, 28.08 od godz. 11:00.

Twoja reakcja na artykuł?

62
73%
Cieszy
6
7%
Hahaha
1
1%
Nudzi
2
2%
Smuci
3
4%
Złości
11
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
167
Tak
31%
Nie
63%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group