Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6402
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wypili i znieważali funkcjonariuszy

Wtorek, 1 marca 2011, 9:01
Aktualizacja: 9:02
Autor: AW SM
Do dwóch takich incydentów doszło w miniony poniedziałek. Pierwszy w Jeleniej Górze, drugi w Piechowicach. W obu przypadkach nietrzeźwe osoby wielokrotnie znieważały interweniujących funkcjonariuszy – poinformował Artur Wilimek ze Straży Miejskiej.

Przy ulicy 1 Maja w okolicach dworca PKP dwie nietrzeźwe osoby, mieszkaniec i mieszkanka Lubania, swoim zachowaniem wywoływały zgorszenie w miejscu publicznych. Podczas interwencji strażników osoby te wielokrotnie używały słów obraźliwych pod adresem funkcjonariuszy.

Ponieważ kobieta i mężczyzna nie byli w stanie poruszać się o własnych siłach, zostali przewiezieni na policyjny „dołek” gdzie pozostali do wytrzeźwienia. Wobec obojga zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

Drugie zdarzenie dotyczyło spożywania alkoholu obok sklepu przy ulicy Żymierskiego w Piechowicach. Gdy strażnicy podjęli interwencję, usłyszeli od pijącego alkohol mężczyzny szereg przekleństw, obraźliwych zwrotów oraz gróźb karalnych. Osoba ta nie chciała się również wylegitymować oraz podać ustnie danych osobowych.

W związku z tym mężczyzna został przewieziony radiowozem do Komisariatu II Policji w Cieplicach gdzie ustalono jego tożsamość. Teraz odpowie za swoje zachowanie wobec strażników oraz za spożywanie alkoholu w miejscu zabronionym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group