Niedziela, 28 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy

Wypiła bimber i jechała skuterem

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Policjanci zatrzymali kobietę, która po pijanemu kierowała skuterem. Miała blisko 1,8 promila alkoholu w organizmie. Piła samogon w barze.

Wczoraj około godziny 20.30 policjanci z Cieplic w Piechowicach na ul. Jeleniogórskiej zauważyli kobietę jadącą srebrnym skuterem. Postanowili zatrzymać ją do kontroli drogowej, gdyż wcześniej uzyskali informację, że może być ona nietrzeźwa – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Kierującą skuterem okazała się 36-letnia mieszkanka Piechowic. Zionęła alkoholem. Przeprowadzone badanie wykazało blisko 1,8 promila. Kobieta przyznała się, że wracała z baru, gdzie piła bimber.
Skuter zabezpieczyli znajomi zatrzymanej, a ona sama do domu wróciła pieszo. Piechowiczance grozi kara do dwóch lat więzienia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka