Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6416
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Wypadł z zakrętu i uderzył w drzewo

Poniedziałek, 26 stycznia 2009, 11:12
Aktualizacja: 11:27
Autor: Angela
Do poważnego wypadu doszło dzisiaj rano na krajowej „trójce” w Piechowicach. Kierowca na łuku drogi wypadł z jezdni uderzając prosto w drzewo. Do wydostanie mieszkańca Szklarskiej Poręby niezbędna była pomoc strażaków. Poszkodowany został przewieziony do szpitala.

Wczesnym rankiem mieszkaniec Szklarskiej Poręby jechał peugeotem 309 ze swojej miejscowości w stronę Jeleniej Góry. O godzinie 5.40. w Piechowicach na krajowej „trójce” nie opanował jednak pojazdu i na łuku drogi z impetem uderzył w drzewo.

W jego uwolnieniu z zakleszczonego pojazdu musieli pomóc strażacy, którzy wycięli część karoserii, po czym kierowca został natychmiast przewieziony do szpitala – mówi nadkom. Edyta Bagrowska, rzecznik jeleniogórskiej policji. Obecnie policja ustala przyczyny i okoliczności zdarzenia.
Wiadomo, że poszkodowany został operowany. Ma ciężkie obrażenia wewnętrzne.

Prawdopodobna przyczyna wypadku to nadmierna prędkość i śliska nawierzchnia drogi, która dzisiaj rano była odczuwalna niemal przez wszystkich kierujących.

23 stycznia po godzinie 20.00 w drzewo uderzył także 62-letni kierowca samochodu osobowego marki Mercedes na wrocławskich tablicach rejestracyjnych. Jadąc z Kowar w stronę Kamiennej Góry nie dostosował prędkości do warunków jazdy, wypadł z drogi, uderzył w pień i wpadł do rowu dachując. Kierowcy nic się nie stało. Za nadmierną prędkość policjanci ukarali go mandatem i punktami karnymi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group