Sobota, 8 października
Imieniny: Brygidy, Pelagii
Czytających: 5681
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wypadkowy poniedziałek

Wtorek, 17 lipca 2007, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 17 lipca 2007, 17:27
Autor: anzol
Jelenia Góra: Wypadkowy poniedziałek
Fot. Kamil Zug
Cieżarówka potrąciła 8-letnią dziewczynkę, autobus spowodował kontuzję rowerzysty, a na ul. Ogińskiego doszło do niebezpiecznej stłuczki.

Upały nie sprzyjają koncentracji wśród użytkowników dróg. W poniedziałek doszło do dwóch wypadków i kilku kolizji.

Najpoważniejsze zdarzenie to potrącenie przez kierującego dostawczym iveco 8-letniej dziewczynki. Do wypadku doszło przy Parku Norweskim w Cieplicach. Dziecko trafiło do szpitala. Stan poszkodowanej jest poważny. – Kierowca był trzeźwy – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Z kolei wieczorem, przy ulicy Złotniczej, rowerzysta przestraszył się wyprzedzającego go autobusu MZK. Chcąc uniknąć otarcia, wjechał na chodnik i przewrócił się. Poważnie rannego cyklistę pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala.

Do niebezpiecznej stłuczki doszło przy ulicy Ogińskiego na Zabobrzu. Przed wjazdem na parking pawilonu Jubilat kierowca czerwonego forda mondeo wymusił pierwszeństwo i zajechał drogę niebieskiemu seicento. Pojazdy zderzyły się.

Przybyła na miejsce policja jednoznacznie stwierdziła, że winnym kolizji jest prowadzący forda. Dostał mandat w wysokości 450 złotych oraz 6 punktów karnych.

Wspomniany odcinek Ogińskiego należy do szczególnie niebezpiecznych ze względu na nieuwagę wielu kierowców skręcających w ulicę Karłowicza oraz na pobliski parking sklepu Jubilat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group