Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7305
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA/ REGION: Wypadkowa pogoda

Środa, 24 czerwca 2009, 10:57
Aktualizacja: 10:58
Autor: Angela
Aż do jedenastu zdarzeń drogowych doszło od wczoraj w mieście i regionie. Kierowcy obarczają winą aurę. Policja apeluje o rozwagę i wzmożoną ostrożność. Miejsca, w których doszło do kolizji to ulice Kiepury, Spółdzielcza, Goduszyńska. Trzy stłuczki były na ul. Wolności. Do zdarzeń doszło także w miejscowościach: Kromnów, Piechowice, Jeżów Sudecki i Szklarska Poręba.

Dzisiaj po godzinie 9.00 do kolizji doszło nieopodal stacji Mullera przy ulicy Wolności. Wyjeżdżający ze stacji paliw citroenem C1, nie zauważył nadjeżdżającego główną ulicą kierującego mazdą 323 i uderzył w bok auta.
Mazdę, choć jechała prawidłowo, odholowano na policyjny parking, bowiem kierujący nie miał ważnego ubezpieczenia pojazdu.

Do drugiego zdarzenia niemal w tym samym czasie doszło na trasie między Jeżowem Sudeckim a Siedlęcinem Dolnym, gdzie kierowca skody przez niezachowanie ostrożności i odpowiedniej odległości między pojazdami wjechał w tył suzuki.

Wczoraj około godziny 15.00 kierowca rovera nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w opla astrę. Przy ul. Kiepury około godziny 16.00 do stłuczki doszło w wyniku nieprawidłowego omijania pojazdu. W Szklarskiej Porębie natomiast kierująca nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i na łuku wypadła z trasy. Przed tragedią uchroniła ją barierka, na której zatrzymał się pojazd.

Jak mówi kom. Bogumił Kotowski z KMP w Jeleniej Górze, jak na razie w drogowych zdarzeniach nie ucierpiał nikt. Policja apeluje jednak do kierowców o wyjątkową ostrożność i koncentrację na drogach. Jest bowiem słaba widoczność i śliska nawierzchnia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group