Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 7350
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Wypadek widmo pod Janowicami

Piątek, 12 czerwca 2009, 8:18
Aktualizacja: 8:19
Autor: TEJO
Nieznany jest los motocyklisty, który wczoraj uległ wypadkowi. Przepadła także maszyna.

Po godz. 16 policjanci dostali zgłoszenie, że na jednej z dróg w okolicy Janowic doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Nie dający znaków życia mężczyzna w kasku miał leżeć na jezdni, a blisko niego – znajdował się rozbity motocykl.

– Jednak, kiedy patrol na miejsce, nie znalazł ani poszkodowanego, ani pojazdu – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z policji.
Najprawdopodobniej pojazd wraz poszkodowanym zostali zabrani z miejsca zdarzenia przez większy samochód. Nie jest wykluczone, że motocyklista tylko stracił chwilowo przytomność. Do szpitala nie zgłosił się żaden pacjent z powypadkowymi urazami.

– Długi weekend mija spokojnie. Policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich miał wyjątkowego pecha, bo wpadł dwukrotnie. Wczoraj przy al. Jana Pawła zatrzymał go patrol policji. Kiedy stwierdzono, że mężczyzna pił, zabrano mu dokumenty uprawniające do jazdy oraz samochód. Jednak pół godziny później ten sam prowadzący, który przesiadł się do innego pojazdu, wpadł w ręce kolejnego patrolu policji tym razem przy ul. Grunwaldzkiej. – Mężczyzna trafił do izby zatrzymań. Czeka go sprawa w sądzie – informuje nadkom. Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group