Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 16103
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wypadek przez nieuwagę

Wtorek, 2 czerwca 2009, 23:04
Aktualizacja: Środa, 3 czerwca 2009, 10:36
Autor: Mar
Jelenia Góra: Wypadek przez nieuwagę
Fot. Mar
Dzisiaj około godziny 20 kierująca samochodem marki Audi nie zachowała należytej ostrożności, nie zastosowała się do znaku stop na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Krasickiego i wjechała wprost pod jadący w dół ulicą Mickiewicza dostawczy samochód marki Renault.

Silne uderzenie w boku samochodu osobowego zamortyzowały boczne poduszki powietrzne, jednak obie kobiety jadące Audi doznały powierzchownych obrażeń. Ruch na ulicy Mickiewicza był najpierw zablokowany, a później poważnie ograniczony. Policja przeprowadziła na miejscu pełne dochodzenie, gdyż zdarzenie zostało uznane za wypadek z powodu obrażeń poszkodowanych kobiet.

- Kobiety trafiły do szpitala. Badanie alkomatem uczestników wypadku wykazało, że wszyscy byli trzeźwi – mówi kom. Bogumił Kotowski z komendy miejskiej policji.
Kobiety po opatrzeniu wróciły do domu. Jak się dowiedzieliśmy dokładny przebieg wypadku ustali dochodzenie i ekspertyza biegłych.
W tym roku to już drugie zdarzenie drogowe w tym miejscu. Najczęściej do wypadków i kolizji dochodzi tu właśnie przez roztargnienie kierujących.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (58)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group