Sobota, 8 października
Imieniny: Brygidy, Pelagii
Czytających: 5919
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wypadek na krajowej trójce

Czwartek, 17 listopada 2016, 10:41
Aktualizacja: Piątek, 18 listopada 2016, 8:10
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Region: Wypadek na krajowej trójce
Fot. KPP Straży Pożarnej w Jaworze
Dwie osoby trafiły do szpitala z wypadku, do którego doszło dzisiaj (17.11) po godz. 7.00 na ul. Jeleniogórskiej w Kaczorowie. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25–letni kierujący fiatem punto stracił panowanie nad kierownicą, zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo – informuje Kordian Mazuryk, rzecznik prasowy KPP w Jaworze. Stan osób poszkodowanych nie jest znany.

Do szpitala razem z 25-letnim kierowcą trafiła pasażerka pojazdu. Służby podejrzewają jednak, że w pojeździe podróżowały trzy osoby i ta trzecia uciekła z miejsca zdarzenia przed przyjazdem policji i straży pożarnej.

- W zdarzeniu poza fiatem punto, uszkodzone zostały jeszcze dwa inne pojazdy, w które uderzyły odłamki fiata, ale podróżującym w nich osobom nic się nie stało – dodaje Kordian Mazuryk

Jak informuje Łukasz Starowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze, pierwszej pomocy poszkodowanym udzielił zespół pogotowia ratunkowego z karetki, która przypadkowo przejeżdżała krajową trójką.

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięcia akumulatorów i podanie profilaktycznie prądu piany – informuje oficer prasowy KP PSP w Jaworze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group