Sobota, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 5446
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyniki turnieju Izery Cup w Starej Kamienicy

Wiadomości: Stara Kamienica
Czwartek, 12 marca 2020, 21:29
Aktualizacja: 21:31
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. użyczone
W ubiegły weekend (sobota, 7.03) w Starej Kamienicy odbyła się dziesiąta edycja turnieju zapaśniczego Izery Cup, w którym wzięło udział 153 zawodników z Polski i zagranicy. Organizatorem imprezy był ULKS Karkonosze Stara Kamienica.
Ostatnia towarzyska walka niestety skończyła się tragicznie. Noel Maschewski zdobył pierwsze miejsce w kategorii 32 kg, łamiąc swojemu przeciwnikowi rękę. Chłopiec został zabrany karetka do szpitala na operację (złamanie otwarte). Tytuł za najlepszego zawodnika turnieju zdobył Oskar Lubera z ULKS Karkonosze Stara Kamienica.

Wyniki:

Kategoria 25 kg:
1. Bruno Radwański MLKS Agros Żary
2. Xavier Seraficki WKS Śląsk Wrocław

Kategoria 27 kg:
1. Damian Walde - Niemcy
2. Daniel Hlond ZKS Bielawianka - Bielawa

Kategoria 29 kg:
1. Kacper Szymański UKS Hutnik- Pieńsk
2. Darek Nowakowski WKS Śląsk- Wrocław
3. Borys Radka ZLKS Zagłębie-Wałbrzych oraz Paweł Kraczkowski WKS Śląsk Wrocław

Kategoria 32 kg:
1. Piotr Dąbrowski ULKS Jedynka Kostrzyn
2. Gracjan Somerski ULKS Jedynka Kostrzyn
3. Maciej Grynia KS Sobieski-Poznań oraz Antoni Pankowski Fundacja Sporty Walki Gorzów Wielkopolski

Kategoria 35 kg:
1. Fryderyk Tadowski ZLKS Zagłębie-Wałbrzych
2. Oskar Jedut MLKS Agros Żary
3. Sviatoslav Byrheu MGLKS Orlęta- Trzciel oraz Miłosz Dereń ZLKS Zagłębie Wałbrzych

Kategoria 38 kg:
1. Julian Iwaszko UKS Jedynka- Kostrzyn
2. Franciszek Dubaj WKS Śląsk Wrocław
3. Kuba Klapecki KS Sobieski Poznań oraz Michał Markiewicz ZLKS Zagłębie Wałbrzych

Kategoria 42 kg:
1. Damian Kaciniel MLKS Agros Żary
2. Alan Brym UKS Zapasy Gwardia Warszawa
3. Krzysztof Lubera ULKS Karkonosze Stara Kamienica oraz Sebastian Adamczewski UKS Jedynka Kostrzyn

Kategoria 46 kg:
1. Olgierd Nowicki KS Sobieski Poznań
2. Kacper Fietz MGLKS Orlęta Trzciel
3. Stanislav Korchevskyi MGLKS Orlęta Trzciel oraz Kacper Pecyna MLKS Agros Żary

Kategoria 50 kg:
1. Aleks Kusyń UKS Jedynka Kostrzyn
2. Krystian Pecyna MLKS Agros Żary
3. Oskar Dąbrowski WKS Śląsk Wrocław oraz Dominik Banaszczyk Fundacja Sporty Walki, Gorzów Wielkopolski

Kategoria 60 kg:
1. Antoni Ludka UKS Jedynka Kostrzyn
2. Wojciech Targowski Fundacja Sporty Walki, Gorzów Wielkopolski
3. Gabriel Sadło ULKS Karkonosze Stara Kamienica oraz Dominik Kalicki WKS Śląsk Wrocław

Kategoria 60+:
1. Mateusz Kaszkur UKS ZST Lubsko
2. Gabriel Brym UKS Zapasy Gwardia Warszawa
3. Kamil Dąbrowski ULKS Karkonosze Stara Kamienica oraz Dominik Freitag Fundacja Sporty Walki Gorzów Wielkopolski

Młodziki 35 kg:
1. Yehor Kovalov KS Sobieski Poznań
2. Robert Szoma ZLKS Zagłębie Wałbrzych
3. Michał Karczynski MLKS Agros Żary oraz Kryspin Błocki WKS Śląsk Wrocław

Młodziki 38 kg:
1. Kacper Sobczyk UKS Jedynka Kostrzyn
2. Oskar Zupanczyk WKS Śląsk Wrocław
3. Mateusz Szeszko ZLKS Zagłębie Wałbrzych oraz Tomasz Maślanka MLKS Agros Żary

Młodziki 41 kg:
1. Filip Iwaszko UKS Jedynka Kostrzyn
2. Michał Wojciechowski KS Sobieski Poznań
3. Kacper Grondys ZLKS Zagłębie Wałbrzych oraz Finn Kuehn - Niemcy

Młodziki 44 kg:
1. Wojciech Kuzmiak MLKS Agros Żary
2. Ben Boelke - Niemcy
3. Wojciech Cudak UKS Jedynka Kostrzyn oraz Jakub Tomyślak KS Sobieski Poznań

Młodziki 48 kg:
1. Jason Gallinat - Niemcy
2. Stanisław Troczynski UKS ZST Lubsko
3. Rafał Lipiński ZLKS Zagłębie Wałbrzych oraz Hubert Wysoczanski KS Sobieski Poznań

Młodziki 52 kg:
1. Oskar Lubera ULKS Karkonosze Stara Kamienica
2. Tytus Macinski MGLKS Orlęta Trzciel
3. Ksawery Slomkowski UKS ZST Lubsko oraz Hubert Mleczko MLKS Agros Żary

Młodziki 57 kg:
1. Karl Thoms - Niemcy
2. Sergiusz Sabat JCSW Jelenia Góra
3. Mateusz Podolec ULKS Karkonosze Stara Kamienica oraz Gracjan Jedut MLKS Agros Żary

Młodziki 62 kg:
1. Oskar Lech WKS Śląsk Wrocław
2. Fabrice Krueger - Niemcy
3. Jonathan Schoene Germany oraz Wiktor Terpiński MLKS Agros Żary

Młodziki 68 kg:
1. Justin Schimpf - Niemcy
2. Igor Durski MLSK Agros Żary
3. Kacper Cymbalik MLKS Agros Żary oraz Adam Świat WKS Śląsk Wrocław

Młodziki 75 kg:
1. Adam Fietz MGLKS Orlęta Trzciel
2. Bartosz Jankowski UKS Jedynka Kostrzyn
3. Kacper Palcer ZKS Bielawianka Bielawa oraz Alex Glapinski UKS Hutnik Piensk

Młodziki 85 kg:
1. Krystian Rył WKS Śląsk Wrocław
2. Bartosz Mietlinski UKS Jedynka Kostrzyn
3. Marcel Kolakowski ZLKS Zagłębie Wałbrzych oraz Jakub Tołłoczko UKS ZST Lubsko

Młodziki 100 kg:
1. Cyprian Pawliczuk UKS ZST Lubsko
2. Mykyta Skrypyn UKS Jedynka Kostrzyn.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Kibicka .... 12-03-2020 22:24
Brawo :) !!!! Niech Pan od zapasów w Jeleniej Górze -Zlotnicza 12 uczy się od was , jak osiągnąć sukces i satysfakcję , prawdziwa na 100 %czerpana z Zapasów Brawo zapasiory małe Brawo Trener ULKS Stara Kamienica Potenga !!!🎖🎖🎖
~Ten 18-03-2020 14:47
Brawo !!! Baza wirusów zaktualizowana !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group