• Środa, 20 listopada 2019
  • Godz. 5:34
  • Imieniny: Anatola, Edmunda, Feliksa, Sędzimira, Rafała
  • Czytających: 2502
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wyniki i tabele klas A i B

Wiadomości: klasa A i B
Wtorek, 18 września 2012, 0:05
Aktualizacja: 0:07
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W miniony weekend piłkarze klas A i B rozegrali kolejną serię spotkań. W hicie kolejki grupy II B–klasy Energobest Miłków pokonał rezerwy Lotnika 4:3.

Wyniki klasy A:

Grupa I:
Lechia Piechowice - KS 1946 Chełmsko Śląskie 2:1
Victoria Czadrów - Chojnik Jelenia Góra 3:3
Pagaz Krzeszów - Nysa Wolbromek 2:3
Kwarc Pisarzowice - KS Łomnica 1:1
Czarni Strzyżowiec - Piast Bolków 0:8
Orzeł Wojcieszów - Woskar Szklarska Poręba 4:0
Orzeł Lubawka - Orzeł Mysłakowice 4:0

Tabela:
1. Orzeł Lubawka 6 16 19-5

2. Piast Bolków 6 14 26-8
3. Pagaz Krzeszów 6 13 16-6
4. Orzeł Wojcieszów 6 10 14-11
5. Nysa Wolbromek 6 9 15-14
6. KS Łomnica 6 8 16-15
7. Victoria Czadrów 6 8 10-10
8. Chojnik Jelenia Góra 6 8 18-28
9. KS 1946 Chełmsko Śl. 6 7 11-6
10. Lechia Piechowice 6 7 7-10
11. Kwarc Pisarzowice 6 7 8-16
12. Woskar Szklarska Poręba 6 6 13-17
13. Orzeł Mysłakowice 6 5 14-18
14. Czarni Strzyżowiec 6 0 4-29

W następnej kolejce (22/23.IX) zagrają:
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Victoria Czadrów
KS Łomnica - Lechia Piechowice
Orzeł Mysłakowice - Kwarc Pisarzowice
Nysa Wolbromek - Orzeł Lubawka
Woskar Szklarska Poręba - Pegaz Krzeszów
Piast Bolków - Orzeł Wojcieszów
Chojnik Jelenia Góra - Czarni Strzyżowiec

Grupa II:
Włókniarz Leśna - Błękitni Studniska Dolne 6:0
LZS Kościelnik - Stella Lubomierz 2:3
LZS Porajów Kopaczów - Orliki Węgliniec 1:2
LZS Radostów - Pogoń Markocice 2:1
Olsza Olszyna - Gryf Gryfów Śląski 1:3
Chmielanka Chmieleń - Skalnik Rębiszów 1:0
Górnik Węgliniec - Cosmos Radzimów 2:1

Tabela:
1. Włókniarz Leśna 6 18 30-5

2. Olsza Olszyna 6 13 15-8
3. Stella Lubomierz 6 12 28-18
4. Cosmos Radzimów 6 10 15-10
5. LZS Kościelnik 6 10 10-6
6. Skalnik Rębiszów 6 10 13-14
7. LZS Radostów 6 9 15-16
8. Górnik Węgliniec 6 8 12-17
9. Orliki Węgliniec 6 7 13-10
10. Chmielanka Chmieleń 6 6 8-18
11. Błękitni Studniska Dolne 6 5 12-25
12. LZS Porajów Kopaczów 6 4 10-14
13. Pogoń Markocice 6 4 11-23
14. Gryf Gryfów Śląski 6 4 9-17

W następnej kolejce (22/23.IX) zagrają:
Skalnik Rębiszów - Włókniarz Leśna
Orliki Węgliniec - Chmielanka Chmieleń
Stella Lubomierz - LZS Porajów-Kopaczów
Cosmos Radzimów - LZS Kościelnik
Pogoń Markocice - Górnik Węgliniec
Gryf Gryfów Śląski - LZS Radostów
Błękitni Studniska Dolne - Olsza Olszyna Lubańska

Grupa III:
Iskra Łagów - KS Łąka 3:1
KS Stare Jaroszowice - Cosmos Milików 2:2
LKS Dobra - GKS Iwiny 0:0
Apis Jędrzychowice - Sparta Zebrzydowa 0:2
LKS Ocice - Hutnik Pieńsk 2:7
GKS Raciborowice - LZS Łaziska 4:2
LZS Brzeźnik - GKS Tomaszów Bolesławiecki 4:0

Tabela:
1. LZS Brzeźnik 6 16 20-6

2. Iskra Łagów 6 15 24-10
3. Sparta Zebrzydowa 6 15 16-4
4. Apis Jędrzychowice 6 13 20-8
5. GKS Raciborowice 6 13 15-7
6. Hutnik Pieńsk 6 9 24-15
7. LKS Ocice 6 8 13-14
8. GKS Tomaszów Bol. 6 8 5-10
9. LZS Łaziska 6 6 11-17
10. GKS Iwiny 6 5 6-13
11. LKS Dobra 6 4 7-17
12. Stare Jaroszowice 6 4 11-19
13. KS Łąka 6 3 6-23
14. Cosmos Milików 6 1 6-21

W następnej kolejce (22/23.IX) zagrają:
GKS Iwiny - Apis Jędrzychowice
Cosmos Milików - LKS Dobra
GKS Tomaszów Bolesławiecki - KS Stare Jaroszowice
LZS Łaziska - LZS Brzeźnik
Hutnik Pieńsk - GKS Raciborowice
KS Łąka - LKS Ocice
Sparta Zebrzydowa - Iskra Łagów

Wyniki klasy B:

Grupa I:
Potok Karpniki - Bóbr Marciszów 1:4
Gnejs Ogorzelec - Uran Okrzeszyn 4:3
Lesk Sędzisław - Amfibolit Leszczyniec 3:2
Orły Lipienica - Dragon Miszkowice 2:0
Bóbr Opawa - Spójnia Sady 4:5
Czarni Przedwojów - Auxilia Janiszów 2:1

Tabela:
1. Lesk Sędzisław 4 12 17-4

2. Bóbr Marciszów 4 12 11-4
3. Czarni Przedwojów 4 10 13-3
4. Potok Karpniki 4 9 18-7
5. Orły Lipienica 4 6 11-10
6. Amfibolit Leszczyniec 4 6 10-9
7. Gnejs Ogorzelec 4 5 9-10
8. Uran Okrzeszyn 4 3 13-15
9. Auxilia Janiszów 4 3 5-8
10. Spójnia Sady 4 3 9-21
11. Bóbr Opawa 4 1 9-25
12. Dragon Miszkowice 4 0 5-14

W następnej kolejce (22/23.IX) zagrają:
Uran Okrzeszyn - Potok Karpniki
Spójnia Sady - Gnejs Ogorzelec
LZS Janiszów - Bóbr Opawa
Amfibolit Leszczyniec - Czarni Przedwojów
Dragon Miszkowice - Lesk Sędzisław
Bóbr Marciszów - Orły Lipienica

Grupa II:
Energobest Miłków - Lotnik II Jeżów Sudecki 4:3 (3:1)
Olimpia II Kowary - Bobry Wojanów 6:2
Sokół Sokołowiec - GLKS Czernica 2:0
Juvenia Rybnica - KS Maciejowa 4:5
Hottur Borowice - Karpatia Karpacz 1:8
Pub Gol Jelenia Góra - LZS Kostrzyca 1:1
Pauzowały: Rudawy Janowice Wielkie.

Tabela:
1. Karpatia Karpacz 6 16 23-8

2. Sokół Sokołowiec 5 13 13-6
3. Olimpia II Kowary 6 12 30-12
4. Lotnik II Jeżów Sudecki 5 12 18-9
5. Energobest Miłków 5 10 18-12
6. Rudawy Janowice Wielkie 5 9 13-6
7. KS Maciejowa 5 6 15-17
8. Juvenia Rybnica 6 6 14-23
9. Hottur Borowice 6 4 12-19
10. LZS Kostrzyca 5 4 7-15
11. Pub Gol Jelenia Góra 5 4 10-22
12. Bobry Wojanów 6 3 11-19
13. GLKS Czernica 6 3 8-24

W następnej kolejce (22/23.IX) zagrają:
GLKS Czernica - Pub Gol Jelenia Góra
Karpatia Karpacz - Sokół Sokołowiec
Bobry Wojanów - Hottur Borowice
Lotnik II Jeżów Sudecki - Olimpia II Kowary
KS Maciejowa - Energobest Miłków
Rudawy Janowice Wielkie - Juvenia Rybnica
Pauzuje: LZS Kostrzyca.

Grupa III:
Bazalt Wojciechów - LZS Pisarzowice 1:8
Olsza II Olszyna - LZS Henryków 2:0
Pogoń Wleń - LZS Zaręba 0:1
LZS Radogoszcz - Fatma Pobiedna 2:7
Pauzowały: Włókniarz II Mirsk, Sudety Giebułtów, Rolnik Rząsiny.

Tabela:
1. Olsza II Olszyna 6 13 16-6

2. LZS Zaręba 4 10 15-3
3. Pogoń Wleń 5 9 18-12
4. LZS Henryków 5 7 19-13
5. Sudety Giebułtów 3 7 10-8
6. Włókniarz II Mirsk 3 5 13-5
7. Rolnik Rząsiny 4 5 14-7
8. LZS Pisarzowice 3 4 6-6
9. Fatma Pobiedna 4 4 13-17
10. LZS Radogoszcz 5 0 3-26
11. Bazalt Wojciechów 4 0 9-33

W następnej kolejce (23.IX) zagrają:
LZS Henryków - Pogoń Wleń
LZS Pisarzowice - Rolnik Rząsiny
Fatma Pobiedna - Sudety Giebułtów
LZS Zaręba - Włókniarz II Mirsk
Pauzują: Olsza II Olszyna Lubańska, Bazalt Wojciechów, LZS Radogoszcz.

Grupa IV:
Kwisa Kierżno - Orzeł Gościszów 2:8
LZS Niwnice - Roan Tomisław 4:3
Zbylut Zbylutów - Granit Gierałtów 3:3
LZS Sobota - Chrobry Nowogrodziec 0:7
LZS Kotliska - TS Parzyce 0:6

Tabela:
1. TS Parzyce 3 9 20-2

2. Chrobry Nowogrodziec 3 9 16-1
3. Granit Gierałtów 3 7 14-7
4. Roan Tomisław 3 6 13-7
5. Zbylut Zbylutów 3 4 9-8
6. Orzeł Gościszów 3 3 11-11
7. LZS Niwnice 3 3 6-9
8. LZS Sobota 3 1 4-15
9. KS Kotliska 3 1 3-15
10. Kwisa Kierżno 3 0 3-24

W następnej kolejce (23.IX) zagrają:
Granit Gierałtów - Chrobry Nowogrodziec
TS Parzyce - LZS Sobota
Roan Tomisław - LZS Kotliska
Orzeł Gościszów - LZS Niwnice
Zbylut Zbylutów - Kwisa Kierżno

Grupa V:
GKS Gromadka - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 10:0
Kolonia Bolesławiec - KS Trzebień 6:0
LKS Mierzwin - LKS Kraśnik Dolny 3:2
LZS Nowa - Rybak Parowa 6:2
Znicz Kruszyn - Majdan Bolesławiec 0:6

Tabela:
1. Kolonia Bolesławiec 3 9 15-1

2. LZS Mierzwin 3 9 9-3
3. GKS Gromadka 3 7 19-5
4. Majdan Bolesławiec 3 6 9-4
5. Znicz Kruszyn 3 4 5-9
6. Bóbr Dąbrowa Bol. 3 3 2-15
7. Rybak Parowa 3 1 6-16
8. LZS Nowa 3 4 7-5
9. LKS Kraśnik Dolny 3 0 5-9
10. KS Trzebień 3 0 2-13

W następnej kolejce (23.IX) zagrają:
LKS Kraśnik Dolny - Majdan Bolesławice
Rybak Parowa - Znicz Kruszyn
KS Trzebień - LZS Nowa
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - Kolonia Bolesławiec
LKS Mierzwin - GKS Gromadka

Grupa VI:
LZS Ręczyn - Przyszłość Dłużyna 4:1
Orzeł Platerówka - WKS Żarki Średnie 4:2
Sudety Sieniawka - Piast Czerwona Woda 8:0
Jaśnica Opolno Zdrój - Orzeł Kostrzyna 2:3

Tabela:
1. LZS Ręczyn 2 6 10-2

2. Orzeł Platerówka 2 6 8-5
3. Orzeł Kostrzyna 2 6 7-4
4. Sudety Sieniawka 2 3 10-4
5. Przyszłość Dłużyna 2 3 3-4
6. Jaśnica Opolno Zdrój 2 0 5-7
7. WKS Żarki Średnie 2 0 2-6
8. Piast Czerwona Woda 2 0 1-14

W następnej kolejce (22/23.IX) zagrają:
Orzeł Kostrzyna - Orzeł Platerówka
Piast Czerwona Woda - Jaśnica Opolno Zdrój
Przyszłość Dłużyna - Sudety Sieniawka
WKS Żarki Średnie - LZS Ręczyn

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group