Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 7616
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wyładował złość na szybie ratusza

Poniedziałek, 23 marca 2009, 11:42
Aktualizacja: 11:43
Autor: Angela
Zbite telefonem komórkowym okno magistratu i obrażony strażnik miejski to skutek awantury wywołanej przez trójkę pijanych mieszkańców miasta podczas powrotu z dyskoteki. Sprawą zajmie się sąd grodzki.

Po godz. drugiej w nocy z soboty na niedzielę awanturnicy wracali z imprezy do domu. Do celu jednak nie dotarli bo po drodze między jednym z mężczyzn a kobietą wywiązała się awantura. W pewnym momencie mężczyzna zdenerwował się do tego stopnia, że rzucił komórką w szyby ratusza. Telefon po przebiciu podwójnych okien wpadł do wewnątrz budynku.

Na miejsce przyjechała policja i straż miejska, które zatrzymały całą trójkę. Sprawca dewastacji był wulgarny, ale przyznał się do winy. Jego kolega natomiast był do tego stopnia agresywny w stosunku do strażnika miejskiego, że zaczął go wyzywać i obrażać.

Do sądu grodzkiego zostały więc skierowane dwa wnioski: o ukaranie sprawcy wybicia szyb w ratuszu oraz przeciwko drugiemu z jeleniogórzan za używanie słów wulgarnych w miejscu publicznym i znieważenie funkcjonariusza publicznego. Cała trójka była kompletnie pijana.

Awantura miedzy dwójką znajomych wywiązała się w nocy, kiedy w ratuszu nie było już urzędników. Kto wie, w kogo mogłaby trafić komórka sprawcy, gdyby pokłócił się ze swoją dziewczyną w godzinach pracy magistratu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group