Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 5895
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyjadą promować powiat i gminy

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 16 listopada 2009, 8:11
Aktualizacja: 8:13
Autor: Ania
Fot. TEJO
Przedstawiciele powiatu jeleniogórskiego przygotowuje się do wyjazdu na targi w Lipsku i Frankfurcie nad Odrą. Zostanie tam zaprezentowany nasz region.

Targi w Lipsku będą odbywać się od 18 do 22 listopada. Głównymi przygotowaniami zajmują się miasta Jelenia Góra i Karpacz. W trakcie imprezy będą rozdawać materiały promocyjne i informować o bazie hotelowej, zabytkach i wszystkich atrakcjach naszego regionu.

Do Frankfurtu nad Odrą 20 listopada pojadą przedstawiciele powiatu jeleniogórskiego. Pozostaną tam do 22 listopada. Będą promować głównie obiekty, mające w swojej ofercie usługi wellness i spa. Starostwo zbiera jeszcze propozycje od hoteli z powiatu jeleniogórskiego.

Fundusze na wyjazdy zostały zgromadzone w ramach partnerstwa pomiędzy gminami. Planowane jest także wydanie publikacji o naszym regionie. Zostaną w niej zawarte propozycje trzy i czterodniowych wycieczek oraz teksty dotyczące tego co można zwiedzić.

Jak mówi dyrektor Wydziału Promocji, Turystyki i Sportu Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze, Wiesław Dzierzba będzie to kompendium wiedzy na temat naszego regionu, z którego skorzystamy w ośrodkach informacji turystycznej.

20 tysięcy egzemplarzy zostanie wydanych w języku polskim, ale nie zabraknie także obcojęzycznych wersji, czyli niemieckiej, czeskiej i angielskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group