Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 4602
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wyjadą promować powiat i gminy

Poniedziałek, 16 listopada 2009, 8:11
Aktualizacja: 8:13
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: Wyjadą promować powiat i gminy
Fot. TEJO
Przedstawiciele powiatu jeleniogórskiego przygotowuje się do wyjazdu na targi w Lipsku i Frankfurcie nad Odrą. Zostanie tam zaprezentowany nasz region.

Targi w Lipsku będą odbywać się od 18 do 22 listopada. Głównymi przygotowaniami zajmują się miasta Jelenia Góra i Karpacz. W trakcie imprezy będą rozdawać materiały promocyjne i informować o bazie hotelowej, zabytkach i wszystkich atrakcjach naszego regionu.

Do Frankfurtu nad Odrą 20 listopada pojadą przedstawiciele powiatu jeleniogórskiego. Pozostaną tam do 22 listopada. Będą promować głównie obiekty, mające w swojej ofercie usługi wellness i spa. Starostwo zbiera jeszcze propozycje od hoteli z powiatu jeleniogórskiego.

Fundusze na wyjazdy zostały zgromadzone w ramach partnerstwa pomiędzy gminami. Planowane jest także wydanie publikacji o naszym regionie. Zostaną w niej zawarte propozycje trzy i czterodniowych wycieczek oraz teksty dotyczące tego co można zwiedzić.

Jak mówi dyrektor Wydziału Promocji, Turystyki i Sportu Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze, Wiesław Dzierzba będzie to kompendium wiedzy na temat naszego regionu, z którego skorzystamy w ośrodkach informacji turystycznej.

20 tysięcy egzemplarzy zostanie wydanych w języku polskim, ale nie zabraknie także obcojęzycznych wersji, czyli niemieckiej, czeskiej i angielskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
205
Tak
32%
Nie
62%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group