Sobota, 27 czerwca
30°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy
reklamy

Wygrana KS Wichoś na inaugurację sezonu [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Bardzo udanie zainaugurowały rozgrywki II–ligi koszykarki KS Wichoś Jelenia Góra. Nasze zawodniczki po dramatycznym meczu pokonały MOS WKK Ślęzę Wrocław 66:58.

Gdy na tablicy świetlnej w 14. minucie pojawił się wynik 29:11 dla gości, mało kto mógł przypuszczać, że mecz ten rozstrzygnie pasjonująca końcówka. Receptą na wrocławianki okazała się zarządzona przez trenera Rafała Srokę obrona strefowa bardzo umiejętnie kierowana przez Martę Klementowską. Mecz rozpoczął się od dominacji gości, a gospodynie długo szukały recepty na gospodynie. Taktyka okazała się kluczowa w tej potyczce. Dzięki znakomitej defensywie jak w transie zaczęły grać w ataku Joanna Pawlukiewicz i Karolina Polis, które zdobyły aż 53 punkty. Dobrze zaprezentowały się siostry cioteczne Monika i Magdalena Dźwilewskie - nowe nabytki zespołu, które zanotowały sporo asyst. Zespół z Wrocławia zaprezentował się bardzo dobrze. Znana trenerka Ingrida Ryng miała do dyspozycji 12 wyrównanych zawodniczek i praktycznie do 32. minuty zespół wrocławski prowadził w tym spotkaniu. Na prowadzenie nasze koszykarki wyszły po solowej akcji Magdaleny Dźwilewskiej (51:49). Trener jeleniogórzanek chwalił swoje zawodniczki za nieustępliwość i walkę o każda piłkę. KS Wichoś Jelenia Góra – MOS WKK Ślęza Wrocław 66:58 (11:19 ,16:20, 20:10 ,19:9) KS Wichoś: Joanna Pawlukiewicz (27), Karolina Polis (26), Monika Dźwilewska (5), Żaneta Sojka (3), Magdalena Dźwilewska (3), Marta Klementowska (2), Natalia Fojna, Daria Aleksandrowicz.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka