Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 7969
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wygrana IIa z SP 8 i wspaniała wycieczka

Sobota, 8 lutego 2020, 12:17
Aktualizacja: Poniedziałek, 10 lutego 2020, 6:19
Autor: SP 8
Jelenia Góra: Wygrana IIa z SP 8 i wspaniała wycieczka
Fot. Użyczone/SP 8
Środa (5.02) była wyjątkowym dniem dla klasy IIa Szkoły Podstawowej nr 8 w Jeleniej Górze. Już od rana, pomimo śnieżnej pogody, w sercach dzieci i nauczycieli gorące emocje i radosne oczekiwanie na realizację nagrody.

Wróćmy do początku tej historii. Miesiąc grudzień, okres bożonarodzeniowy, a wraz z nim rozstrzygnięcie konkursu, zorganizowanego przez Jeleniogórskie Centrum Kultury na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Właśnie wtedy obwieszczono radosną wiadomość - klasa IIa zajęła I miejsce i otrzymała główną nagrodę - wyjazd do iQparku w Libercu.

Wreszcie nadszedł ten dzień, kiedy dzieci z wesołymi minami i pełne pozytywnej energii, wkroczyły w „świat” pełen atrakcji. Poprzez zabawę i doświadczanie poznawały różne tajniki naukowych zagadek. W trakcie wycieczki nieoceniona była pomoc pani tłumacz i pana przewodnika, którzy nie tylko zaciekawili uczniów otaczającym regionem i przyrodą podziwianą z okien autobusu, ale również wraz z nauczycielami otoczyli dzieci troską i służyli pomocą w trakcie zwiedzania iQparku.

Dziękujemy za cudowną wycieczkę i zaangażowanie Laurze Uglanica – mówią nauczyciele z SP 8, uczestniczący w wycieczce.

Twoja reakcja na artykuł?

11
92%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group