Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Wygrały na wyjeździe ze Szprotavią

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Ze znakomitej strony pokazały się koszykarki Wichosia Jelenia Góra w kolejnym meczu dolnośląsko–lubuskiej ligi młodziczek. Młode jeleniogórzanki pokonały na wyjeździe Szprotavię Szprotawa 82:50.

Było to już siódme kolejne zwycięstwo jeleniogórskich koszykarek, które są jedynym zespołem w lidze bez porażki. Nasze zawodniczki na początku meczu trafiły na twardy opór gospodyń. Druga kwarta wykazała już wyższość podopiecznych trenera Rafała Sroki, które systematycznie powiększały przewagę. - Widać ogromną determinację dziewcząt, które pomimo młodego wieku (13-14 lat) bardzo dojrzale podchodzą do każdego meczu - ocenia jeleniogórski szkoleniowiec. KS Szprotavia Szprotawa - KS Wichoś Jelenia Góra 50:82 (12:13, 13:30, 11:14, 14:25) Punkty: Oliwia Pladzyk 24, Patrycja Sadlik 22, Nikola Lubecka 15, Katarzyna Gębura 9, Martyna Brzeźniak 4, Joanna Rybak 4, Aleksandra Montuło 2, Julia Wdowin 2, Oliwia Romano, Maja Gogojewicz, Julia Maciak. Angelika Mosoń.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka