Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 14058
Zalogowanych: 110
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA WROCŁAW: Wydawnictwo Ad Rem na targach Silesiana

Piątek, 3 grudnia 2010, 9:17
Aktualizacja: 9:17
Autor: Accipiter
JELENIA GÓRA WROCŁAW: Wydawnictwo Ad Rem na targach Silesiana
Fot. TEJO
Do końca grudnia br. w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu jednym z wystawców będzie Wydawnictwo Ad Rem. Jeleniogórskie wydawnictwo zaprezentuje się w ramach targów książki regionalnej Silesiana – Dolnośląski Salon Wydawniczy.

Celem wrocławskich targów Silesiana jest promocja wydawnictw województwa dolnośląskiego. Będzie więc można nabyć książki, informatory, przewodniki lub czasopisma regionalne Dolnego Śląska. Na targach przy Dziale Pracy z Dziećmi mieszczącym się na parterze Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej zaprezentuje się również Wydawnictwo Ad Rem z wystawą ilustracji do książek dla dzieci. A wystawę będzie można oglądać do 31 grudnia.

Zarówno Silesiana, jak i towarzyszące jej imprezy są skierowane do szerokiego kręgu odbiorców. Projekt jest realizowany ze wsparcia finansowego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz we współpracy z Towarzystwem Miłośników Wrocławia.

Na zdjęciu: Regina Chrześcijańska, szefowa Wydawnictwa Ad Rem, i Maria Nienartowicz - autorka bajek dla dzieci podczas spotkania z młodymi czytelnikami.

Sonda

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Oddanych
głosów
578
Żadnej
30%
Jedną
8%
Dwie
7%
Trzy lub więcej
55%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Zawał serca? Zrób to by przeżyć, masz 60 minut
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
112
Bolt – stłuczka z Dacią
 
Aktualności
Złota polska jesień
 
112
Policja szuka podpalacza
 
Aktualności
Katarzyna Wolwowicz opowiada o nowym kryminale
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group