Poniedziałek, 5 maja
Imieniny: Ireny, Waldemara
Czytających: 6541
Zalogowanych: 28
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wybryki długiego weekendu

Piątek, 23 maja 2008, 8:07
Aktualizacja: 9:43
Autor: carioca
JELENIA GÓRA: Wybryki długiego weekendu
Fot. Archiwum
Potrącona rowerzystka, rozbita szyba w sklepie, ścięty przez samochód słup sygnalizacji ulicznej i przewrócone auto – to krótki bilans wydarzeń na ulicach miasta i regionu od środowego popołudnia do piątkowego poranka.

Kierujący samochodem marki Skoda Oktawia, 58-letni mężczyzna na skrzyżowaniu w Starej Kamienicy nie ustąpił w środę po południu pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej 46-letniej rowerzystce, która trafiła do szpitala - poiformowała nadkom. Edyta Bagrowska. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Z kolei w Jeleniej Górze. w nocy z czwartku na piątek, w sklepie rowerowym przy ulicy Kopernika wybito szybę. Ze środka placówki nic nie zginęło, ponieważ towar zabezpieczony jest dodatkowo kratą. To nie pierwszy akt wandalizmu w tej części miasta.

Nieostrożny kierowca skosił słup sygnalizacji świetlnej u zbiegu ulicy 1 Maja i al. Wojska Polskiego. A przy ulicy Prusa ktoś na chodniku (!) przewrócił fiata 126. Policja ustala sprawców i okoliczności tych zdarzeń.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy brałaś/eś udział w którymś spotkaniu z kandydatem/tką na prezydenta Polski??

Oddanych
głosów
67
Tak
21%
Nie
72%
Nie interesuję się polityką wcale
7%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Aktualności
21 lat minęło
 
Piłka nożna
Bardzo bolesna lekcja od Włókniarza [SKRÓT VIDEO]
 
112
Wyciek gazu na Mickiewicza
 
Jeleniogórskie ulice
Ulica Grunwaldzka w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group