Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 3652
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wybrano nowy zarząd KPR–u (AKTUALIZACJA)

Sobota, 30 sierpnia 2014, 16:39
Aktualizacja: Niedziela, 31 sierpnia 2014, 8:41
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia  Góra: Wybrano nowy zarząd KPR–u (AKTUALIZACJA)
Fot. Tor
W sobotę (30. sierpnia) członkowie stowarzyszenia KPR Jelenia Góra wzięli udział w nadzwyczajnym zgromadzeniu, podczas którego wybrali nowe władze ekstraklasowego klubu.

Prezesem klubu został Krzysztof Majka, wiceprezesami: Artur Muckus i Jan Biłyk, a skarbnikiem Paweł Bańburski.

Nowe władze KPR-u z klasą żegnają się z poprzednim sternikiem klubu i zapowiadają zmianę jakościową prowadzenia stowarzyszenia. Wszyscy członkowie zarządu mają pracować społecznie na rzecz piłki ręcznej w Jeleniej Górze, co już na wstępie różni ich od byłej prezeski.

- Skorzystamy z dobrego zwyczaju i podziękujemy pani prezes za dotychczasową pracę. Nie podała przyczyn rezygnacji - powiedział nowy prezes KPR-u Krzysztof Majka.

Zarząd tworzą teraz ludzie, którzy prowadzą własną działalność i jak zapowiadają będą pracować społecznie, nie biorąc ani złotówki.
- Pracujemy swoimi umiejętnościami i sercem - mówił wiceprezes Artur Muckus.

Zgromadzeni na nadzwyczajnym zebraniu nie przyjęli sprawozdania komisji rewizyjnej. Nowy zarząd i nowa komisja będą musiały wrócić do pewnych tematów, ale musimy się póki co ukonstytuować - mówił drugi wiceprezes Jan Biłyk.

Ludzie, którzy doskonale radzą sobie w świecie biznesu mają mnóstwo pomysłów, chęci do działania i pozytywną energię, którą chcą "zarazić" kibiców w Kotlinie Jeleniogórskiej.
- Chcemy być postrzegani jako jednostka, która rozwija się też własnym wkładem i ciężką pracą. Nie będziemy tylko liczyć na środki z budżetu miasta. Chcemy zapełnić halę, a wtedy damy kibicom to co mają w innych miastach: catering, stoisko klubowe - wyznał prezes Krzysztof Majka. Działacze zapowiadają też współpracę ze szkołami, by zarazić miłością do piłki ręcznej jeleniogórską młodzież.

Superliga jest celem, który pozwala, aby dzieci w młodszych grupach miały swoich idoli na treningu. Tak to powinno funkcjonować. Poświęcimy wiele czasu, żeby ta ekstraliga funkcjonowała, natomiast dzieci są w tym wszystkim najważniejsze - wyznał Artur Muckus.

Już w najbliższy piątek (5. września) odbędzie się oficjalna prezentacja zawodniczek klubu. Uroczystość odbędzie się na Placu Ratuszowym około godziny 13:00, podczas wystawy promocyjnej "Wyprodukowano pod Śnieżką". Klub KPR został zgłoszony jako produkt regionalny biorąc przykład z Vive Targów Kielce, który jest produktem regionu świętokrzyskiego. - Możemy rozsławić naszą kotlinę, Dolinę Pałaców i Ogrodów w całej Polsce (od Szczecina po Lublin i Elbląg). Podejmiemy takie wyzwanie - zapowiada Jan Biłyk.

Dwa dni wcześniej (środa, 3. września) żółto-niebieskie zainaugurują sezon PGNiG Superligi meczem we własnej hali przeciwko mistrzyniom Polski z MKS Selgros Lublin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

Ceny biletów na sezon 2014/2015 rozkładają się w następujący sposób:
- 10 zł - bilet normalny,
- 5 zł - ulgowy - dotyczy studentów, rencistów i emerytów,
Dzieci i młodzież szkolna za okazaniem legitymacji szkolnej i osoby niepełnosprawne nie płacą nic.
- Karnet na cały sezon (11 meczów sezonu zasadniczego plus Puchar Polski i faza play-off lub play-out) będzie kosztować 90 zł.
- Karnet VIP w cenie 300 zł obejmie lożę na balkonie, dostęp do cateringu, a także koszulkę klubową w prezencie.

Na chwilę obecną do rozgrywek II-ligi zgłoszone są też rezerwy KPR-u (podobnie jak w poprzednim sezonie), a także grupy młodzieżowe do ligi wojewódzkiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group