Piątek, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 5768
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wybrano nowy zarząd KPR–u (AKTUALIZACJA)

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 30 sierpnia 2014, 16:39
Aktualizacja: Niedziela, 31 sierpnia 2014, 8:41
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tor
W sobotę (30. sierpnia) członkowie stowarzyszenia KPR Jelenia Góra wzięli udział w nadzwyczajnym zgromadzeniu, podczas którego wybrali nowe władze ekstraklasowego klubu.

Prezesem klubu został Krzysztof Majka, wiceprezesami: Artur Muckus i Jan Biłyk, a skarbnikiem Paweł Bańburski.

Nowe władze KPR-u z klasą żegnają się z poprzednim sternikiem klubu i zapowiadają zmianę jakościową prowadzenia stowarzyszenia. Wszyscy członkowie zarządu mają pracować społecznie na rzecz piłki ręcznej w Jeleniej Górze, co już na wstępie różni ich od byłej prezeski.

- Skorzystamy z dobrego zwyczaju i podziękujemy pani prezes za dotychczasową pracę. Nie podała przyczyn rezygnacji - powiedział nowy prezes KPR-u Krzysztof Majka.

Zarząd tworzą teraz ludzie, którzy prowadzą własną działalność i jak zapowiadają będą pracować społecznie, nie biorąc ani złotówki.
- Pracujemy swoimi umiejętnościami i sercem - mówił wiceprezes Artur Muckus.

Zgromadzeni na nadzwyczajnym zebraniu nie przyjęli sprawozdania komisji rewizyjnej. Nowy zarząd i nowa komisja będą musiały wrócić do pewnych tematów, ale musimy się póki co ukonstytuować - mówił drugi wiceprezes Jan Biłyk.

Ludzie, którzy doskonale radzą sobie w świecie biznesu mają mnóstwo pomysłów, chęci do działania i pozytywną energię, którą chcą "zarazić" kibiców w Kotlinie Jeleniogórskiej.
- Chcemy być postrzegani jako jednostka, która rozwija się też własnym wkładem i ciężką pracą. Nie będziemy tylko liczyć na środki z budżetu miasta. Chcemy zapełnić halę, a wtedy damy kibicom to co mają w innych miastach: catering, stoisko klubowe - wyznał prezes Krzysztof Majka. Działacze zapowiadają też współpracę ze szkołami, by zarazić miłością do piłki ręcznej jeleniogórską młodzież.

Superliga jest celem, który pozwala, aby dzieci w młodszych grupach miały swoich idoli na treningu. Tak to powinno funkcjonować. Poświęcimy wiele czasu, żeby ta ekstraliga funkcjonowała, natomiast dzieci są w tym wszystkim najważniejsze - wyznał Artur Muckus.

Już w najbliższy piątek (5. września) odbędzie się oficjalna prezentacja zawodniczek klubu. Uroczystość odbędzie się na Placu Ratuszowym około godziny 13:00, podczas wystawy promocyjnej "Wyprodukowano pod Śnieżką". Klub KPR został zgłoszony jako produkt regionalny biorąc przykład z Vive Targów Kielce, który jest produktem regionu świętokrzyskiego. - Możemy rozsławić naszą kotlinę, Dolinę Pałaców i Ogrodów w całej Polsce (od Szczecina po Lublin i Elbląg). Podejmiemy takie wyzwanie - zapowiada Jan Biłyk.

Dwa dni wcześniej (środa, 3. września) żółto-niebieskie zainaugurują sezon PGNiG Superligi meczem we własnej hali przeciwko mistrzyniom Polski z MKS Selgros Lublin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

Ceny biletów na sezon 2014/2015 rozkładają się w następujący sposób:
- 10 zł - bilet normalny,
- 5 zł - ulgowy - dotyczy studentów, rencistów i emerytów,
Dzieci i młodzież szkolna za okazaniem legitymacji szkolnej i osoby niepełnosprawne nie płacą nic.
- Karnet na cały sezon (11 meczów sezonu zasadniczego plus Puchar Polski i faza play-off lub play-out) będzie kosztować 90 zł.
- Karnet VIP w cenie 300 zł obejmie lożę na balkonie, dostęp do cateringu, a także koszulkę klubową w prezencie.

Na chwilę obecną do rozgrywek II-ligi zgłoszone są też rezerwy KPR-u (podobnie jak w poprzednim sezonie), a także grupy młodzieżowe do ligi wojewódzkiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz

~pappi 30-08-2014 22:18
OOOOOOOOOOOOOOO biłyk to zle wróży !!!!!!!!!!!!!!!!!
~kk 30-08-2014 22:38
bardzo źle wróży..
~ja 31-08-2014 8:22
Panie dziennikarzu - Co to jest KPR?
~jarzebinka 31-08-2014 9:26
bilyk to bardzo zły wybor skad taki pomysl
~. 31-08-2014 11:28
Czy będzie konferencja prasowa nowego zarządu? Czy przedstawią jakiś program, wizję? Czy była Pani prezes zwoła konferencję i odniesie się do zarzutów, które są wszechobecne na niektórych portalach. Czy nowy zarząd poinformuje nas o obecnej sytuacji klubu i o działalności klubu w ostatnich latach? Chciałbym, aby na wszytskie te pytania brzmiała odpowiedź TAK
~JESTEMnaTAK 31-08-2014 11:29
Nie znam jedynie skarbnika, ale pozostali to bardzo dobry wybór!
~kibic4 31-08-2014 13:21
Można SPOŁECZNIE???. MOŻNA!!!. .....................................................
~ciekawa 31-08-2014 19:33
Artura Janasa też pogonili?
~Ona 31-08-2014 20:50
Ktoś kogoś próbuje oszukać ? Społecznie ? Społecznie to można sadzić kwiatki !!!!! W dzisiejszym świecie nikt nie pracuje społecznie , za pracę należy się wynagrodzenie , bo nikt nikomu społecznie nie zapłaci rachunków i nie kupi jedzenia . Jeśli nowe władze KPR chcą oszukiwać sami siebie to dobrze zaczynają !!!! proponuję już zacząć patrzeć na ręce. I mam pytanie , dlaczego nikt nie mówi o tym ile Pani Magda Bułgajewska zrobiła dla klubu , ile funduszy pozyskała i jak została potraktowana( zmuszona do opuszczenia stanowiska ) przez nową ekipę . Tym powinna zająć się prokuratura , i gwarantuje - zajmie się .... Banda oszustów ....Pozdrawiam tych prawdziwych ...
~beta 31-08-2014 21:48
Szanowna Ono. Prezes klubu wyczynowego, posiadający ekstraligę i liczne grupy młodzieży, który nie potrafił zorganizować budżetu klubu na właściwą egzystęncję zespołów, nie potrafiący tworzyć w klubie budującej atmosfery, czy choćby sprowadzenia wartościowej bramkarki ? To wizerunek Pani Bułgajewskiej. Dbała ona głównie o swój wizerunek, o czym świadczyły jej urlopowania w sezonie startowym i podczas ważnych imprez ogólnopolskich. To za mało na uzasadnianie potrzeby zatrudnienia jej jako etatowego prezesa. Do pracy biurowej owszem potrzebny jest słusznie kompetentny pracownik, który obok realizacji zadań zarządu klubu, potrafi również stworzyć sympatyczną atmosferę dla wszystkich członków stowarzyszenia. A straszenie prokuraturą jest już szczytem śmieszności.
~Artur Janas 31-08-2014 21:57
do ciekawego - Janas nie kandydował do władz ;)
~stary kibic 1-09-2014 12:07
Nie wróżę nic dobrego jesli chodzi o dalszą działalność klubu piłki recznej w naszym mieście a to za sprawą osób które są jak chorągiewki na wietrze.Przestańcie pisać takie banialuki że będą pracować społecznie może przez pierwszy miesiąc.Co niektórzy powinni się wstydzić opluwają panią prezes Magdę Bułgajewską zapomnieli ile potrafiła pozyskać funduszy z różnych zródeł. Jak ktoś robi ile się da najwięcej ile może to się go opluwa a osoby w tym pan Jan Wolkowiecki który ma problemy z alkoholem to się głaszcze po główce.Wiele by mozna jeszcze napisać na temat klubu i osób które zostały i ciagłego płaczu jakie są biedne i niedocenione.Nie wróżę nic dobrego i piłka ręczna w Jeleniej Górze chyli się ku upadkowi dzięki właśnie takim ludziom jacy zostali .
~hi 1-09-2014 13:48
Biznesmeni będą rządzić, a parobki zapieprzać za ich uśmiech - fajnie zaczyna się kadencja nowych władz.
~ula 1-09-2014 18:54
Stary, co Ty za bzdety piszesz!!!. Jakie ona fundusze na klub pozyskała, nie bądz śmieszny!!!. Na własne przyjemności i zwiedzanie świata!!!. Śmieszna i żałosna CELEBRYTKA!.
~beta 1-09-2014 21:41
Piłka ręczna w Jeleniej Górze zarejestrowano 01.01.1982 r. po oddaniu hali sportowej przy Złotniczej. Krótka jej historia : - 88/89 awans do II ligi, - 91/92 awans do I ligi, - 93/94 spadek do I ligi, - po roku ponowny awans do I ligi i ekstraklasy. Z klubów jeleniogórskich w różnych okresach czasu powoływano do Kadry Polski Seniorek i Młodzieżowej kilka zawodniczek , a Kadry Polski Juniorek ponad 20. Wymienię niektóre - I.Szafulska, A. Wypych, M.Młot, K.Jeż, M.Gęga, I.Czarna, M. Maliczkiewicz, A. O.Baranowskie, K. Duran, B.Kowalczyk, J Alberciak, M Buchcic. W tym czasie klubem zarządzali m.in. T.Pochłód, J.Czarnecki. J.Piekarski, Carlos, A.Buklarewicz i M.Bułgajewska. Dość już płaczu nad krzywdami Pani Magdy. Dajcie szansę nowemu zarządowi wybranemu prawnie, na wykazanie się pracą.
~powrót 7-09-2014 9:46
W kapitalizmie i wyścigu szczurów ,społecznie można się tylko drapać po plecach.Za komuny stal za plecami sekretarz i trzymał towarzystwo za pukiel.Teraz wszystko za kesz.A homo zwany sapiensem ,ma to do tego ,że chce być na górze.Niedługo ci prezesi społeczni ,zaczną się podkopywać o pierwszeństwo we władzy.I wszystko szlag trafi.A już widać jak to wpłynęło na dziewczyny po 2 meczach.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group