Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 5841
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wybrała wódkę, zaniedbała dzieci

Poniedziałek, 16 lutego 2009, 13:43
Aktualizacja: 13:44
Autor: Angela
Za brak opieki nad dwójką maluchów odpowie przed sądem rodzinnym matka, która upiła się do nieprzytomności i zasnęła, podczas gdy jej niekompletnie ubrane potomstwo biegało po brudnym i zimnym mieszkaniu.

Do mieszkania znajdującego się przy ul. Piłsudskiego, a należącego do kompletnie pijanej matki, strażnicy miejscy z pracownikami MOPS-u weszli w miniony piątek około godziny 12.30. Okazało się, że służby obudziły kobietę, która po wypiciu dużej ilości alkoholu, zasnęła.

W tym czasie jej dwójka dzieci w wieku 1,5 roku i ośmiu lat biegała wpółnaga po mieszkaniu, w którym panował bałagan. Na podłodze leżały brudne ubrania i śmieci. Było też bardzo zimno. Na miejsce wezwano konkubenta kobiety, ojca jednego z maluchów. Zadeklarował, że zajmie się dziećmi.

Kobiecie najprawdopodobniej zostanie postawiony zarzut narażenia zdrowia i życia nieletnich dzieci, za co odpowie przed sądem. Jeśli okaże się, że podobne zdarzenia miały miejsce wcześniej i doszło do narażenia zdrowia i życia dzieci, kobiecie może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group