Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6778
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wybrała picie zamiast dzieci

Wtorek, 5 września 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 5 września 2006, 14:57
Autor: Sylwia Lercher
Jelenia Góra: Wybrała picie zamiast dzieci
Fot. Archiwum
Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali matkę, która po raz kolejny upiła się i pozostawiła bez opieki małe dzieci. Tym razem trafią one na stałe do domu dziecka.

31-letnia kobieta była już zatrzymana pod koniec lipca. Wówczas w jej mieszkaniu, w obecności dwójki malutkich dzieci, odbywała się libacja alkoholowa. Kobieta piła alkohol z koleżanką, obydwie miały po niemal 3 promile w organizmie, a ich dzieci były zaniedbane i pozostawione samym sobie.

Wczoraj na policyjny numer alarmowy zadzwoniła anonimowa osoba, która poinformowała, że w mieszkaniu juz drugi dzień trwa libacja, a w w środku są malutkie dzieci. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Drzwi otworzyła 3-letnia dziewczynka.

W mieszkaniu spała pijana matka i jej konkubent, przebywało tam także drugie, 2-letnie dziecko. Dzieci były brudne i zaniedbane. Ich matka miała w wydychanym powietrzu ponad 3 promile alkoholu.

Tym razem policja wystąpiła do Sądu Rodzinnego o natychmiastową ingerencję i na stałe umieszczenie dzieci w placówce opiekuńczej, a wobec matki z wnioskiem o pozbawienie jej praw rodzicielskich. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group