Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 3559
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wybiorą turystyczny hit roku

Wiadomości: KARPACZ
Wtorek, 5 stycznia 2010, 9:03
Aktualizacja: 9:03
Autor: Ania
Fot. Ania
Samorządowcy zapraszają do udziału w kolejnej edycji konkursu na Najciekawszy Produkt Turystyczny Karpacza. Mogą się do niego zgłosić wszystkie podmioty prowadzące działalność gospodarczą na terenie miasta.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 stycznia w sekretariacie magistratu. – Organizujemy ten konkurs co roku. Chcemy w ten sposób docenić podmioty, które w danym roku stworzyły dodatkową ofertę dla turystów – mówi Ryszard Rzepczyński, burmistrz miasta Karpacza.

Konkurs jest rodzajem promocji produktów turystycznych, ma także wspierać podmioty, działające w branży turystycznej. Jego celem jest również poszukiwanie najciekawszych pomysłów.

Wyniki zostaną ogłoszone do 30 marca 2010 roku. Będzie można je zobaczyć na stronie internetowej UM, Karpaczańskiego Informatora Samorządowego oraz Biuletynu Rady Miejskiej. Wyróżnione produkty będą promowane na imprezach, w których uczestniczy miasto Karpacz.

W ubiegłym roku Najciekawszym Produktem Turystycznym okazało się sztuczne lodowisko polimerowe. Szaleją na nim zarówno turyści, jak i mieszkańcy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~ 5-01-2010 9:14
Niech się wezmą za sdprzątanie maista. Rudy weź się o roboty, bo syf w tym karpaczu taki, że się chce rzygać.
Cień 5-01-2010 12:42
Przecież Karpacz to przeludniona wiocha, do której nie dojeżdża kolej. Więc skąd te miano miasta i burmistrz? Chyba, że jest jakiś inny Karpacz o którym nic nie wiem. :-/
~ 5-01-2010 12:57
W karpaczu łatwiej byłoby o turystyczne gnioty. nominacja to Gołębsiewski.
~ 5-01-2010 15:45
Karpacz to brudna, nudna wiocha. Komercja, budy, zarcie na kazdym kroku, zapchane towarem sklepiki-nic ciekawego. Ohyda.
~ 5-01-2010 16:10
hitem roku sa te jamy w skapach na ktorych odbywa sie bubel-bazar
~Yuorand z Jeloncky 5-01-2010 18:40
Zgłaszam nowminację : tamdem burmistrzów - jako twórcy wszelkiej tandety z jakiej słynie Karpacz. Ostatnio pojechałem tam na narty. Jeździłem na jakimś talerzyku na kopie. nawet fajnie, ale nudno. Jak mgła się rozeszła, to mym oczom ukazał się sam Gołąb. No Kto na to pozwolił. Z góry niczego nie widać tylko tego kolosa. Przy nim pozostałe domki to jak szpilki. Czy wy w ogóle wiecie jaki gwałt na krajobrazie zrobiliście? Czy wy mieszkańcy karpacza w ogóle w góry jeździcie, czy tylko śnieżkę znacie już tylko z widokówek? Wam już ta mamoma całkiem na oczy niczym bielmo spłynęło. Do nie dawna myślałem, że Szklarska to wieś, ale ostatnio tamtędy przejeżdziałem i zobaczyłem łądnie odnowione budynki. A wieczorem jak wracaliśmy całe miasto było świątecznie oświetlone. Bardzo było miło. A w Karpaczu swiaterłcka na co chyba 10 latarni.
~góral karkonoski 5-01-2010 19:10
W niedziele próbowałem rozruszać zastane stawy na stoczku u Stanka k/Relaksu.Więcej stałem niż zjeżdżałem, więc po godzince wio do domciu. Jak zjadą goście do Gołębia, to w Karpaczu więcej stracimy czasu na stanie w kolejkach niż na jazdę na nartach lub desce. Już buszuję po stronach www, gdzie się wybrać, aby pojeździć bez tłoku. Hej!
~Grendal 6-01-2010 0:29
Najciekawszy Produkt Turystyczny Karpacza to ten konkurs, w którym zostały wyróżnione Karkonoskie Drezyny Ręczne, najbardziej uwalana przez władze miasta inicjatywa???
~ 6-01-2010 8:31
Z tego wynika, że jak ktoś wygra ten konkurs, to malina z Rudym zrobią wszytsko,. aby goscia wykończyć. :))))))))))))))))))))))

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group