Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 4967
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KARPACZ: Wybiorą turystyczny hit roku

Wtorek, 5 stycznia 2010, 9:03
Aktualizacja: 9:03
Autor: Ania
KARPACZ: Wybiorą turystyczny hit roku
Fot. Ania
Samorządowcy zapraszają do udziału w kolejnej edycji konkursu na Najciekawszy Produkt Turystyczny Karpacza. Mogą się do niego zgłosić wszystkie podmioty prowadzące działalność gospodarczą na terenie miasta.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 stycznia w sekretariacie magistratu. – Organizujemy ten konkurs co roku. Chcemy w ten sposób docenić podmioty, które w danym roku stworzyły dodatkową ofertę dla turystów – mówi Ryszard Rzepczyński, burmistrz miasta Karpacza.

Konkurs jest rodzajem promocji produktów turystycznych, ma także wspierać podmioty, działające w branży turystycznej. Jego celem jest również poszukiwanie najciekawszych pomysłów.

Wyniki zostaną ogłoszone do 30 marca 2010 roku. Będzie można je zobaczyć na stronie internetowej UM, Karpaczańskiego Informatora Samorządowego oraz Biuletynu Rady Miejskiej. Wyróżnione produkty będą promowane na imprezach, w których uczestniczy miasto Karpacz.

W ubiegłym roku Najciekawszym Produktem Turystycznym okazało się sztuczne lodowisko polimerowe. Szaleją na nim zarówno turyści, jak i mieszkańcy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
972
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group