Poniedziałek, 22 czerwca
25°C Jelenia Góra
reklamy

Wybił szybę wartą kilka tysięcy złotych, bo był pijany

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci zatrzymali 20–letniego mężczyznę, który wybił szybę w Punkcie Informacji Turystycznej w Jeleniej Górze. Straty mogą wynieść nawet kilka tysięcy złotych. Wandal oświadczył, że wybił szybę, gdyż był pijany. Został "namierzony" po kilku miesiącach.

reklamy
reklamy

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło we wrześniu ubiegłego roku w Jeleniej Górze. Mężczyzna wracając z dyskoteki przechodził obok Punktu Informacji Turystycznej i butelką, którą trzymał w ręce rzucił w szybę budynku.

Za uszkodzenie mienia grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag… Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka