Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 5112
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wybierz ulubionego lekarza Jelonki!

Czwartek, 13 listopada 2008, 9:56
Aktualizacja: Poniedziałek, 20 lipca 2020, 9:34
Autor: Angela
Do naszej drukowanej edycji plebiscytu na najbardziej lubianego medyka dołącza internetowa forma zabawy. Przemysław Baranowicz wciąż jest na pierwszym miejscu, za nim – Kazimierz Pichlak. Trzecie lokata należy do Małgorzaty Markiewicz. Pierwsze głosy zostały też oddane na Krzysztofa Tobiarza i Edytę Sawicką. Teraz zarówno ci oraz inni lekarze mają szansę na sukces w naszym plebiscycie.

Jeśli znacie państwo doktora, który swoją pracą, poświęceniem i doświadczeniem zasłużył na uznanie, teraz za pośrednictwem naszego plebiscytu można go wyróżnić.

Przez najbliższe tygodnie będzie można głosować na swojego faworyta wysyłając jego imię nazwisko.
Oprócz tego można wypełniać kupony, które znajdziecie Państwo w naszym Tygodniku Jelonka.com. Kupon można dostarczyć do naszej redakcji osobiście lub wysyłając go pocztą na adres Tygodnik Jelonka.com, ulica Marii Skłodowskiej – Curie 13/2, 58 – 500 Jelenia Góra.

Przez cały okres trwania plebiscytu wyniki głosowania i rywalizacji miedzy poszczególnymi kandydatami, będzie można zobaczyć w każdy poniedziałek na naszej stronie internetowej www.jelonka.com w zakładce „Ulubiony lekarz Jelonki”.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 15 grudnia. Głosy można oddawać do 14 grudnia do godziny 24.00. Trzem lekarzom, którzy dzięki Państwa głosom pojawią się na pierwszych miejscach, wręczymy pamiątkowe nagrody, a wśród głosujących rozlosujemy nagrody niespodzianki.

Przemysław Baranowicz – 32 głosów
Kazimierz Pichlak – 15 głosów
Małgorzata Markiewicz – 14 głosów
Alicja Muszka – 10 głosów
Grażyna Sobańska – 5 głosów
Krzysztof Tobiarz – 2 głosy
Edyta Sawicka – 1 głos

Czekamy na kolejne Państwa głosy i propozycje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (52) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group