Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 6988
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Wybiegli na arenę satyry, aby pomóc Rafałowi

Czwartek, 12 stycznia 2012, 13:25
Aktualizacja: Piątek, 13 stycznia 2012, 8:18
Autor: Małgorzata Bączek
REGION: Wybiegli na arenę satyry, aby pomóc Rafałowi
Fot. Organizator
Wczoraj w auli Szkoły Muzycznej w Lubaniu odbyło się niecodzienne widowisko, "Arena Satyry", którego celem było wsparcie w leczeniu chorego na nowotwór mózgu Rafała. Wydarzenie udało się wybornie.

Imprezę rozpoczął zespół Night Jazz Orchestra, grając piekne jazzowe kawałki i wprowadzając gości tłumnie przybyłych w miły nastrojowy klimat. Następnie na scenę wtargnął Jacek Grondowy, popularny aktor Teatru im. Norwida w Jeleniej Górze. Artysta zmusił publikę do niecnych deklaracji! Do swojego kolegi dołączył Piotr Konieczyński, znany z wielu kreacji na norwidowskich deskach.

Słuchacze śmiali się do rozpuku przysięgając z podniesiona dłonią, że smiać się będą z wszystkich skeczy, a słów brzydkich powtarzać nie zamierzają. Po krótkim wstępie, rozbawiona publika dała się ponieść Jackowi Grondowemu i Piotrowi Konieczyńskiemu w świat niewybrednego żartu oraz inteligentnej satyry!

Odetchnąć od bólu brzucha pozwalał zespół, który między skeczami jazzowo uspakajał atmosferę a Marzena Drozdowicz swym nietuzinkowym głosem łagodziła emocje przed kolejnym występem satyryków. Publika dopisała choc mniel icznie niz na poprzednim przedsięwzięciu dla Rafała, niemniej jednak ludzie bawili sie przednio. Na sam koniec na scenę wkroczyła pewna pani, mówiąc, że jest zachwycona i wręczając komitetowi pokaźny datek na Rafała, pogratulowała przedsięwzięcia.

Komitet Orgnizacyjny Pomoc Dla Rafała dziękuje wszystkim zaangażowanym w akcję! Dzieki wam Rafał wciąż żyje i czuje się coraz lepiej! Dziekujemy, że wciąż możemy na was liczyć!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group