Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 8359
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wtargnął na murawę, posiedzi w celi

Poniedziałek, 21 września 2009, 20:03
Aktualizacja: Wtorek, 22 września 2009, 7:51
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Wtargnął na murawę, posiedzi w celi
Fot. KMP
Karę piętnastu dni aresztu musi odbyć chuligan, który podczas meczu piłki nożnej wtargnął na boisko. Sąd wcześniej skazał pseudo–kibica na 40 godzin prac społecznych. Kibol pracować nie chciał, to posiedzi za kratkami.

Co się odwlecze, to nie uciecze – to przysłowie powinien teraz zapamiętać 25-letni „fan” futbolu. Wprawdzie do zdarzenia – kiedy to podczas meczu Karkonosze-Górnik Wałbrzych chuligan wtargnął na boisko – doszło dwa lata temu, jednak dopiero teraz kibol będzie „pokutował za grzechy”.

Kilka dni temu policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali i doprowadzili 25-latka do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze. Mężczyzna trafił do aresztu na 15 dni , za to, że nie wykonał nieodpłatnej pracy na cel społeczny w wymiarze 40 godzin.

Oprócz pracy społecznej za to wykroczenie sąd orzekł wobec mężczyzny zakaz wstępu na 3 lata na mecze piłki nożnej organizowanej przez KS „Karkonosze” Jelenia Góra na terenie całego kraju oraz na wszelki inne masowe imprezy sportowe w Polsce – informuje podisnp. Edyta Bagrowska z policji.
Ponadto chuligan został objęty dozorem policyjnym w czasie trwania imprez masowych w Jeleniej Górze oraz wszystkich meczów wyjazdowych KS „Karkonosze”.

Przypomnijmy: podczas trwania meczu kilkunastu pseudokibiców wbiegło na murawę boiska. Swoim zachowaniem naruszyli regulamin dotyczący bezpieczeństwa imprez masowych. Policjanci podczas imprezy zatrzymali kilku sprawców na gorącym uczynku, a pozostali zostali ustaleni i zatrzymani na podstawie zgromadzonego materiału. Wszyscy pseudokibice za wtargnięcie na murawę mają zakazy stadionowe na okres od 2 do 6 lat, obowiązek wykonania pracy społecznej w wymiarze 40 godzin oraz dozory policyjne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group