• Niedziela, 15 grudnia 2019
  • Godz. 21:30
  • Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny, Waleriana
  • Czytających: 6975
  • Zalogowanych: 10
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wszystkiego Babciom i Dziadkom najlepszego!

Wiadomości: Jelenia Góra/Sobieszów
Wtorek, 22 stycznia 2013, 13:11
Aktualizacja: 13:42
Autor: AD
Fot. TED
"Dziś mojej babci życzenia złożę, w wiązankę kwiatów serduszko włożę ...” czy „dzisiaj mamy święto dziadka, okazja niezwykle rzadka. Ja dziadziusia kocham szczerze, w jego słowa zawsze wierzę...” – m.in. takimi wierszykami najszczersze z życzeń złożyły wczoraj (21.01) dzieci z przedszkola im. Krasnala Hałabały w Jeleniej Górze–Sobieszowie, z grupy „Żabki”. Było pięknie, kolorowo i wzruszająco!

Jak co roku, dla zaproszonych babci i dziadków, dzieci wraz z dyrekcją przedszkola i paniami przedszkolankami, przygotowały niezwykłą uroczystość. Licznie przybyłych gości przywitała dyrektor Monika Sołek. Przedszkolaki przedstawiły bajkę z humorem „Niebieski Kapturek” , śpiewały i recytowały wierszyki. Złożyły też babciom i dziadkom życzenia oraz zaśpiewały wspólnie 100 lat.

- Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Byliśmy wzruszeni i szczęśliwi – relacjonuje jedna z babć.
Na zebranych czekała jeszcze jedna niespodzianka. Dzieci w tajemnicy, własnoręcznie upiekły dla nich drobny upominek - ciasteczka w kształcie serduszka, które wręczyły zaraz po występach.

Na zakończenie nie zabrakło miłego akcentu - babcie i dziadkowie podziękowali paniom nauczycielkom za trud włożony w przygotowanie dzieci do występów, a dzieci zostały obdarowane słodkimi przysmakami.

- To było wspaniałe, wzruszające spotkanie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne święto. Aż żal, że będziemy musieli czekać na nie cały rok - mówili babcia Ela i dziadek Krzysztof.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 22-01-2013 23:18
Miły gest ze strony zaproszonych gości. Rzadko to się zdarza.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group