Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 7415
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Sobieszów: Wszystkiego Babciom i Dziadkom najlepszego!

Wtorek, 22 stycznia 2013, 13:11
Aktualizacja: 13:42
Autor: AD
Jelenia Góra/Sobieszów: Wszystkiego Babciom i Dziadkom najlepszego!
Fot. TED
"Dziś mojej babci życzenia złożę, w wiązankę kwiatów serduszko włożę ...” czy „dzisiaj mamy święto dziadka, okazja niezwykle rzadka. Ja dziadziusia kocham szczerze, w jego słowa zawsze wierzę...” – m.in. takimi wierszykami najszczersze z życzeń złożyły wczoraj (21.01) dzieci z przedszkola im. Krasnala Hałabały w Jeleniej Górze–Sobieszowie, z grupy „Żabki”. Było pięknie, kolorowo i wzruszająco!

Jak co roku, dla zaproszonych babci i dziadków, dzieci wraz z dyrekcją przedszkola i paniami przedszkolankami, przygotowały niezwykłą uroczystość. Licznie przybyłych gości przywitała dyrektor Monika Sołek. Przedszkolaki przedstawiły bajkę z humorem „Niebieski Kapturek” , śpiewały i recytowały wierszyki. Złożyły też babciom i dziadkom życzenia oraz zaśpiewały wspólnie 100 lat.

- Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Byliśmy wzruszeni i szczęśliwi – relacjonuje jedna z babć.
Na zebranych czekała jeszcze jedna niespodzianka. Dzieci w tajemnicy, własnoręcznie upiekły dla nich drobny upominek - ciasteczka w kształcie serduszka, które wręczyły zaraz po występach.

Na zakończenie nie zabrakło miłego akcentu - babcie i dziadkowie podziękowali paniom nauczycielkom za trud włożony w przygotowanie dzieci do występów, a dzieci zostały obdarowane słodkimi przysmakami.

- To było wspaniałe, wzruszające spotkanie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne święto. Aż żal, że będziemy musieli czekać na nie cały rok - mówili babcia Ela i dziadek Krzysztof.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group