Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5076
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wśród nominowanych do Gryfa – Uzdrowisko Cieplice

Wtorek, 15 października 2013, 7:42
Aktualizacja: 7:43
Autor: Org
18 firm i instytucji trafiło do finału Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”, najbardziej prestiżowego wyróżnienia biznesowego w regionie. Wđrd nominowanzch jest Uydrowisko Cieplice. Dolnośląskie Gryfy zostaną wręczone po raz 10. podczas Koncertu Jubileuszowego, zaplanowanego na 21 października w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.

123 wnioski i 91 uczestników w 6 kategoriach – tak w liczbach można podsumować zainteresowanie Konkursem Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza 2013. Kapituła konkursu, złożona z największych osobistości i ekspertów regionu, przeanalizowała wnioski zgłoszeniowe i wyłoniła nominowanych do prestiżowej nagrody.

– Warunkiem koniecznym, ale niewystarczającym, była oczywiście stabilna sytuacja finansowa kandydatów. Dodatkowo premiowaliśmy zaangażowanie firm i instytucji w rozwój oraz innowacyjne technologie. Sprawdzaliśmy, czy kandydaci posiadają silną pozycję w branży, legimityzowaną poprzez merytoryczne certyfikaty, nagrody, norm jakości. Interesowały nas także inwestycje w kapitał ludzki – mówił prof. Bogusław Fiedor, przewodniczący Kapituły Konkursu, prorektor ds. Współpracy z Zagranicą Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Za szczególne osiągnięcia w rozwoju przedsiębiorstwa średniego i dużego nominację otrzymali: wchodząca w skład grupy kapitałowej KGHM INOVA Centrum Innowacji Technicznych z Lubina, producent komponentów grzewczych firma Capricorn ze Świebodzic i Uzdrowisko Cieplice.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group