Niedziela, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 6068
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wspólna promocja gmin

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 10 stycznia 2013, 13:33
Autor: karkonoszeplay
Razem możemy więcej – z takiego założenia wychodzą przedstawiciele gmin Powiatu Jeleniogórskiego, którzy w Hotelu Skalnym podpisali porozumienie o wspólnej promocji na rok 2013. OBEJRZYJ FILM ZAMIESZCZONY PONIŻEJ.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz

~gość II 10-01-2013 15:00
Pojedli, popili, poimprezowali i tyle. Jak nic nie było tak i nie będzie. Leśne dziadki muszą odejść.
~Michał R. 10-01-2013 17:52
Dwója z geografii? Jelenia Góra. Perła Sudetów Zachodnich. Otoczona jest czterema pasmami górskimi. Dla przypomnienia tylko - szczególnie gorąco polecam - Góry Izerskie, Rudawy Janowickie, Karkonosze, Góry Kaczawskie. W celu promocji naszej małej ojczyzny, zleciłem rysownikowi wykonanie poniższego obrazka. Na rysunku widzimy turystę, który zastanawia się przy drogowskazie ustawionym w sercu miasta, w którą stronę świata ruszyć. To takie moje humorystyczne nawiązanie do pomysłu i realizacji "marki Karkonosze". Czyli krótko mówiąc przedłużenia pokutującego przez lata sloganu "Jelenia Góra - Perła Karkonoszy". (czytaj w następnym poście)...
~Michał R. 10-01-2013 17:57
I lekki niepokój się wkrada. Śniło mi się, że zmieniono nazwy moich ukochanych gór na: Rudawy Karkonoskie, Izery Karkonoskie Kaczawy Karkonoskie. A powiat? No, oczywiście Karkonoski! Dwója z geografii? NIE. Obudziłem się zlany potem. Jeszcze raz zapraszam w Sudety Zachodnie :) Rysunek - tutaj: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=370024833087241&set=a.361365510619840.83670.360988420657549&type=1&theater Więcej informacji o Sudetach Zachodnich na moich stronach.
~ 10-01-2013 18:44
DOLNOŚLĄZAK. Mieszkanka Kotliny Jeleniogórskiej pani poseł PO-Czernow w parlamencie założyła zespół IZERSKO-KARKONOSKI . Czyzby zapomniała że Kotlina otoczona jest 4 pasmami gór. Kolejnym dziwolągiem administracyjno-samorządowym z inicjatywy pani poseł PO-Czernow - to Zespół Aglomeracji Karkonoskich. W naszym regionie funkcjonuje tez Związek Gmin Karkonoskich, w którym decydentami są dezerterzy z SLD. Rzekomo duchowe wsparcie temu związkowi udziela ex parlamentarzystka z kanapowej partii. Jedynie posłanka świetliczanka z PiS partii, która rozróżnia jedynie 3 pasma górskie otaczające Kotlinę, jeszcze nie wkroczyła w powiat. Czy wobec tylu pseudo-samorządowych organizacji Starostwo Powiatowe, ma rację bytu?
~ 10-01-2013 19:08
Jelenia Góra tak się zajmuje promocją marki,że likwiduje informacje turystyczną, miasto turystyczne bez informacji turystycznej, to tak jak teatr bez aktorów:) Grunt ,że jest muzeum im Zawiłowców, to starczy na 1000 lat propagandy sukcesu:) Lokalna marka już jest, to czerwony sweterek M.Z.
~turysta 10-01-2013 21:56
Jakieś straszne ... tu się odezwały. Co z tego, że Kotlina Jeleniogórska otoczona jest czterema pasmami górskimi (a nawet pięcioma, gdyż także Pogórzem Izerskim, a ono stanowi osobny mezoregion)? Tutaj ważna jest marka i promocja, a nie wykład z geografii. Karkonosze wszyscy znają, więc na pewno powiat karkonoski wszystkim by się do razu kojarzył. Czego na pewno nie można powiedzieć o jakichś dziwolągach kaczawsko-rudawsko-izerskich. Szkoda, że ci znaffcy geografii zupełnie nie znają się na historii. Przed wojną cały region funkcjonował jako Karkonosze, nawet Jelenia Góra miała w swojej nazwie "im Riesengebirge", mimo że w Karkonoszach nie leży. I Jelenia Góra była perełką turystyczną, a Karkonosze znanym regionem turystycznym, który odwiedzali najznamienitsi przedstawiciele Niemiec.
~ 10-01-2013 22:09
No przecie cuś robić muszą wszak pensyję biorą, powiat karkonoski a ile to będzie nas kosztowało ?
~Do turysty 11-01-2013 7:45
Pozwól innym mieć własne zdanie... Twoje wpisy to jedne z bardziej irytujących i toksycznych na forum Jelonki. Pisz sobie, bo każdy ma do tego prawo. Jednak nie oceniaj innych.., bo nawet nie masz pojęcia jak turystycznie doswiadczone osoby zabieraja tu czasem głos! Twój nick jest tak naturalny jak mieszkaniec Ugandy na Biegunie Południowym.
~ 11-01-2013 8:40
Tak ,a poza tym pytaliście się mieszkańców Jeleniej Góry, co oni na to w referendum, przecież będą musieli wymieniać dokumenty i pokrywać koszty tej wymiany! W promocji nie tędy droga, aby robic zabiegi kosmetyczne, zobaczcie jak wygląda dworzec w Jeleniej Gorze jak wygląda dworzec PKP i PKS, jak jest tu wspaniale rozegrana infrastruktura turystyczna, jak w sercu miasta, nawet takiej atrakcji jak podziemia nie umie się otworzyć dla turystów, natomiast Zawiła z Klementowskim etc. myśli,że starczy zmienić nazwę:) Możecie sobie nawet zmienić nazwę na niemiecką, a brak wizji i tak zostanie, dopóki nie pojawią się konkretni ludzie.Miasto bez informacji turystycznej :) Stolica Karkonoszy, jak mi się zechce,to napiszę o tym artykuły na najbardziej popularne portale w Polsce i wytaguje,ze hej.
~nnnn 11-01-2013 10:12
Miasto ( gmina )Jelenia Góra nie wchodzi w skłąd powiatu jeleniogórskiego, jest odrębnym powiatem, gafa na wstępie reportażu.
~turysta 11-01-2013 16:34
@ 11-01-2013 07:45 | ~Do turysty | *.jeleniagora.vectranet.pl (31.11.*.*). A co ty napisałeś tu merytorycznego? NIC. Daruj więc sobie personalne wycieczki, kolego, bo sam spamujesz forum pod różnymi nickami, nie mając nic sensownego do powiedzenia. Twój IP wszyscy już znają na pamięć. Dziwne przy tym, że jakoś odwagi do podpisywania się stałym nickiem ciągle ci brakuje. Nie masz niczego mądrego do powiedzenia - siedź cicho i słuchaj mądrzejszych.
~Januszz 12-01-2013 0:57
Dworce PKP i PKS nie mają tu nic do rzeczy. Raz, że właścicielami dworców są spółki niezależne od miasta, dwa: rozmawiamy tutaj o nazwie powiatu, a nie o dworcach. Więc proszę nie bredzić od rzeczy. Pomysł na zmianę nazwy powiatu jak najbardziej słuszny, na pewno ma to znaczenie promocyjne dla regionu. Zyski tworzy się nie tylko poprzez inwestycje, ale także promocję, przy czym koszty tego drugiego są dużo niższe. Na nic nam podziemia, piękne dworce czy góry, jeśli nie będziemy umieli tego wypromować. Co do tych "artykułów na najbardziej popularnych portalach w Polsce", to najpierw trzeba się nauczyć pisać (już nie mówiąc o pewnej podstawowej wiedzy na temat turystyki w regionie), panie naczelny trollu tego portalu.
~do Januszzz 13-01-2013 12:04
I jak będzie ta turystyczna informacja do likwidacji? - Co do pisania to ludzie mogą pisać co chcą, po to jest ta forma: komentarze, a nie schlebiania dla tych co sprawują władzę! I ludzie, którzy nie są osobami publicznymi, mogą sobie pisać posty nazywając się: XYZ jak im się tylko podoba, bo kasy z budżetu miasta za to nie biorą i osobami publicznymi nie są! Prezydent jest osobą publiczną i opłacana jest jego praca, więc siłą rzeczy podlega ocenie jego robota. Trolowac to właśnie on potrafi, co z informacją, konkrety się liczą a nie pyskóweczki ...
~do 12:04 13-01-2013 17:09
Mylisz się, chłoptasiu. Nie można sobie pisać, co się chce, tylko obowiązuje pewna odpowiedzialność za słowo. W internecie też. To że ty sobie trollujesz w internecie, zmieniając nicki jak rękawiczki, zniesławiając przy okazji różne publiczne osoby, nie oznacza, że jesteś anonimowy. Przekonasz się o tym, jak ktos cię w końcu pociągnie do odpowiedzialności za twoją żenującą "aktywność" internetową. Więc nie pisz głupot. To, co napisałeś, świadczy tylko że nie rozumiesz na czym polega netykieta. Znaczenia terminu "trollowanie" też nie znasz, bo on doskonale pasuje do ciebie, a nie prezydenta, który nigdy nie zabierał głosu na forum. Czym innym jest merytoryczna krytyka, a czym innym pomawianie pod różnymi nickami. Twoje posty spełniają kryteria tego drugiego.
~aa 13-01-2013 17:30
Chłoptaś powie tak, piszę posta i klikam co popadnie w klawiaturę, nie muszę pisać nika, bo nie ma takiego musu, inni nawet nika nie podają. I tak jest niemal wszędzie, no chyba,że zlikwidować fora, neta i wprowadzić ponownie liczydła. Co z ta informacją będzie czy do likwidacji, to chyba jest pytanie merytoryczne?
~fico 13-01-2013 19:55
Jaka fajna katastrofa !!! Podobno każdy może mieć swoje zdanie. Uważam, że Powiat Karkonoski całkiem ładnie brzmi. Połączyć powiat ziemski z grodzkim, a za późniejsze oszczędności wypromować nowy powiat. Trochę marzeń na nowy rok.
~Januszz 13-01-2013 21:22
@ vectranet.pl (31.11.*.*), ty nie piszesz, tylko trollujesz. Właśnie znowu zmieniłeś nicka. Takich jak ty trolli i spamerów należy tępić. Nawet nie potrafisz poprawnie się wysłowić. Czytanie twoich wypocin to obraza dla inteligencji średnio rozwiniętego człowieka.
CН.W.D.P. 13-01-2013 21:43
Januszz, NIE OBRAŻAJ MNIE!! KTOŚ, KTO SIEDZI NA MUSZLI KLOZETOWEJ I W RĘKU DZIERŻY SZCZOTKĘ DO SZOROWANIA, NIE JEST ŻADNYM KRÓLEM NA TRONIE... TAKŻE NIE JEST TROLLEM TEN, KTÓRY ŚMIECI NA PORTALU...
~aa 14-01-2013 10:29
Panie Januszu co z informacją będzie czy nie? Czy do likwidacji, czekam na odpowiedz, jeśli ją Pan zna... Narzekam w kontekście, a nie z chęci narzekania.
~Januszz 14-01-2013 16:57
@CН.W.D.P.: Pełna racja! On nawet trollować nie potrafi. A ty vectranet.pl (31.11.*.*) najpierw przeczytaj, o czym jest artykuł, a potem zadawaj pytania. I skończ ze spamowaniem forum.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group