Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7358
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wspaniały festyn rodzinny w Okrąglaczku

Sobota, 4 czerwca 2016, 8:18
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 czerwca 2016, 9:14
Autor: K. Jakubczyk/Jel
Jelenia Góra: Wspaniały festyn rodzinny w Okrąglaczku
Fot. MT
Wczoraj (3.06) w jeleniogórskim Przedszkolu Okrąglaczek odbył się doroczny festyn rodzinny. Było mnóstwo atrakcji, wspaniałej zabawy i moc wzruszeń. Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć.

W Przedszkolu Miejskim nr 27 w Jeleniej Górze początek czerwca to okazja dla dzieci, rodziców i opiekunów do wspólnego spędzenia czasu oraz wspólnego świętowania podczas Festynu Rodzinnego.

W tym roku radosnej zabawie towarzyszył motyw przewodni – "bezpieczeństwo". W nawiązaniu do tematu przewodniego, głównym punktem spotkania były stacje tematyczne. Dzieci wraz z rodzicami miały do wykonania sześć zadań, na których trzeba było wykazać się znajomością znaków drogowych, numerów alarmowych, wyposażenia apteczki i plecaka w góry czy „bezpiecznej pozycji” podczas ataku psa.

Na brak atrakcji nikt nie narzekał. Występ muzyczno-taneczny dzieci z grupy "Krasnale", loteria fantowa, turniej piłki nożnej dla dzieci, bufet z pysznymi ciastami i gorącym jedzeniem, upominki dla wszystkich dzieci, malowanie twarzy, galeria prac wykonanych przez dzieci, miasteczko rowerowe przygotowane przez Straż Miejską to dodatkowe atrakcje w programie, przygotowanym przez dyrekcję przedszkola i wychowawców.

Jak co roku, festyn stwarzał również okazję do integracji rodzin i pracowników placówki, wspólnych rozmów, żartów i miłego spędzenia popołudnia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group