Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 3162
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wspaniałe półkolonie z Radą Przyjaciół Harcerstwa

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 9 sierpnia 2017, 7:46
Aktualizacja: Czwartek, 10 sierpnia 2017, 7:15
Autor: Mateusz Śliwiński
Fot. Mateusz Śliwiński
Rada Przyjaciół Harcerstwa zorganizowała w lipcu półkolonie dla dzieci z Jeleniej Góry. Podczas czterech turnusów nie brakowało atrakcji.

Były wyjazdy do Term Cieplickich i na miejski basen. Rozgrywano gry w sztandary czy baloniadę. Uczestnicy udali się też na Zamek Bolczów, było ognisko z pieczeniem kiełbasek i zabawą na placu zabaw z siłownią.

- Mieliśmy wyjazd na Ranczo Grapa do miejscowości Pielgrzymka, pojechaliśmy na wycieczkę do Huty Leśnej w Szklarskiej Porębie, zwiedziliśmy Wioskę Indiańską. Rozegraliśmy też turniej w piłkarzyki. Mieliśmy wyjście na ściankę wspinaczkową do Jeżowa Sudeckiego – relacjonują organizatorzy.

- Przez czas trwania półkolonii przewinęło się wiele nowych, pozytywnych osób, ale i stałych „harcówkowiczów” – dodają.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 9-08-2017 10:55
Potwierdzam. Wspaniała zabawa, opieka i wyżywienie za niewielkie pieniążki. Moje dzieciaki zaliczyły 2 turnusy pod rząd :)
~ 9-08-2017 11:17
Jak zwykle Jelonka informuje po fakcie ze cos sie wydarzyło, komu potrzebna taka informacja? Szukalam przed wakacjami miejsc na półkolonie dla dziecka ale o tych nie wiedzialam. Mogliście w czerwcu zebrac wszystkie dostępne w Jeleniej informacje o polkoloniach -to bylby super przewodnik po cenach, atrakcjach itp. A tak kolejny gniot.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group