Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 2678
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wspaniałe Mikołajki w „Trzynastce”

Sobota, 7 grudnia 2013, 8:09
Aktualizacja: Niedziela, 8 grudnia 2013, 8:05
Autor: Mea
Jelenia Góra: Wspaniałe Mikołajki w „Trzynastce”
Fot. Mea
– Św. Mikołaj zawsze o nas pamięta – mówiły dzieci uczestniczące w zabawie mikołajkowej. Przygotowało ją wczoraj (06.12.) Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych z Jeleniej Góry w Szkole Podstawowej nr 13.

Paczki mikołajkowe trafiły do ok. 50 dzieci z okolic SP nr 13. - Ufundowałam kilkanaście kilogramów słodyczy dla dzieci, bo najważniejszy jest uśmiech na ich twarzach oraz radość w sercu – mówiła Elżbieta Zakrzewska, współorganizatorka.

- Udostępniliśmy salę i widać, że dzieci świetnie potrafią tańczyć. A jeszcze Śnieżynki i Elf uczyły nasze pociechy nowych kroków tanecznych – mówiła Halina Kamyk, wicedyrektorka SP nr 13.

Dzieci nie po raz pierwszy uczestniczyły w imprezie mikołajkowej. – W tamtym roku było super, również w tym świetnie się bawimy i czekamy na przybycie gościa z Laponii. Prezenty są zawsze bardzo fajne, głównie cieszę się ze słodyczy – mówiła Małgosia z Jeleniej Góry.

Gdy Mikołaj przybył wraz z różowym misiem, dzieci porwały go do tańca. – Przywiozłem dzieciom prosto z Laponii owoce i słodycze, bo słyszałem, że były grzeczne – podkreślał Św. Mikołaj.

- Paczki są super, a zabawa bardzo fajna – chwaliła Daria.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group