Czwartek, 30 maja
Imieniny: Jana, Karola
Czytających: 4320
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wspaniała zabawa z psiakami w Centrum Echo

Poniedziałek, 3 czerwca 2013, 11:39
Aktualizacja: 12:04
Autor: Org
Jelenia Góra: Wspaniała zabawa z psiakami w Centrum Echo
Fot. Organizatorzy
Niezapomniane emocje zapewnili najmłodszym organizatorzy Dnia Dziecka w Centrum Handlowym Echo w Jeleniej Górze, który odbył się w sobotę (1 czerwca). Licznie przybyłe maluchy mogły m.in. pobawić się z animatorami oraz dwoma psami: Rolfem i Zorbą.

Właściciel czworonogów Waldemar Leszczyński uczył najmłodszych właściwych zachowań w stosunku do zwierząt. Pokazywał także, w jaki sposób psy lubią się bawić, a organizatorzy przygotowali ponad 300 zabawek, które były wymieniane na karmę dla zwierząt. - W ten sposób udało się uzbierać ponad 250 kg jedzenia dla psów i kotów, które przekazano jeleniogórskiemu inspektoratowi fundacji Mondo Cane – relacjonuje Magdalena Pruś, organizatorka.

Jesteśmy bardzo wdzięczni organizatorom imprezy oraz mieszkańcom Jeleniej Góry i okolic, dzięki którym nakarmimy wiele głodnych zwierzaków – dziękował Konrad Kuźmiński, wolontariusz Mondo Cane.

Dzieci mogły także złożyć pieski z klocków lego oraz wziąć udział w warsztatach budowania robotów, którymi potem mogły się bawić do woli.

Ponadto powstawały budowle z gigantycznych kloców. Rozstawiono także duży namiot imitujący psią budę, w którym maluchy pod okiem animatorki w psim stroju lepiły z masy solnej i obserwowały ciekawe eksperymenty fizyko-chemiczne.

Nie zabrakło zabaw wielką, kolorową chustą animacyjną oraz malowania twarzy, balonowych figurek, a także pokazów olbrzymich baniek mydlanych. Ogromnym powodzeniem cieszyły się wielkie, chodzące maskoty.

Organizatorzy zadbali także o poczęstunek. Dzieci zajadały się watą cukrową, popcornem, cukierkami i popijały zmrożoną granitę. Gdyby tylko nie padało, dzieci mogłyby bezpłatnie bawić się na sześciu przygotowanych na zewnątrz urządzeniach rekreacyjnych. Na szczęście jedno z nich było zadaszone i mimo deszczu maluchy mogły fikać koziołki w "małpim gaju".

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Z którym z autorów chcieliby Państwo spotkać się w Książnicy Karkonoskiej?

Oddanych
głosów
602
Puzyńska Katarzyna
33%
Twardoch Szczepan
32%
Żulczyk Jakub
35%
 
Głos ulicy
Ja lubię sushi, a ja wolę burgery domowe
 
Miej świadomość
Kraina Wygasłych Wulkanów w Polsce
 
Rozmowy Jelonki
Wodne perypetie w Jeżowie
 
Aktualności
Warsztaty kosmetyczne w Muflonie
 
Kościół i wiara
Bierzmowanie w Jeleniej Górze
 
Kultura
Wędrowcy Karkonoszy
 
Aktualności
Zagrali dla Michała
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group