Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 4824
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Wspaniała zabawa na Lemowisku

Środa, 28 maja 2014, 7:53
Aktualizacja: Czwartek, 29 maja 2014, 7:30
Autor: Tomasz Raczyński
Kowary: Wspaniała zabawa na Lemowisku
Fot. Tomasz Raczyński
Występy dzieci i młodzieży, koncert Kowarskiej Orkiestry Rozrywkowej, występy tanecznej grupy New Age Dance to tylko niektóre z atrakcji piątej edycji kowarskiego "Lemowiska".

W minioną niedzielę (25.05) od wczesnych godzin popołudniowych na boisku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kowarach można było pobawić się we wspaniałej rodzinnej atmosferze. Oprócz występów scenicznych organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla najmłodszych i nieco starszych. Można było poznać las na stoisku edukacyjnym Nadleśnictwa "Śnieżka", postrzelać z markerów do paintballa, obejrzeć panoramę Kowar ze strażackiej drabiny, wziąć udział w rozgrywkach piłki nożnej i armwrestlingu, zmierzyć się z mistrzami warcabów i sudoku, sfotografować z księżniczką, klaunem i Duchem Gór w plenerowym studio fotograficznym.

Dziewczynki dekorowały babeczki lukrem, a chłopcy robili sobie zdjęcia za kierownicą prawdziwej rajdówki.

- W tym roku nieco zmieniliśmy formułę imprezy, co pozwoliło na włączenie do organizacji jeszcze większej liczby młodzieży. Każda klasa zorganizowała jakąś atrakcję, co w połączeniu z piękną pogodą spowodowało, że bawiło się z nami naprawdę wielu kowarzan. Festyn oprócz głównego założenia, czyli integracji wszystkich środowisk szkolnych - uczniów, rodziców i nauczycieli jest także okazją do pozyskania dodatkowych środków finansowych, które dzięki hojności darczyńców zasilą konto Rady Rodziców – relacjonuje Krystyna Patynowska, wicedyrektor kowarskiego ogólniaka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group