Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 2563
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wrześniowy turniej łuczniczy za nami

Środa, 9 września 2015, 21:25
Aktualizacja: Wtorek, 15 września 2015, 21:24
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wrześniowy turniej łuczniczy za nami
Fot. Tomasz Raczyński
Tradycyjny turniej łuczniczy z okazji Września Jeleniogórskiego odbył się już po raz 30. Na terenie stadionu miejskiego przy ul. Złotniczej pojawiły się zespoły z całego Dolnego Śląska, a oprócz zawodowców, po raz kolejny rywalizowali amatorzy, w tym lokalni politycy i przedsiębiorcy.

Główne zawody odbywały się pod patronatem prezydenta Jeleniej Góry, z kolei rywalizacja, a której mógł wziąć udział każdy z mieszkańców toczyła się o puchar przewodniczącego Rady Miejskiej.

Reprezentanci klubu MKS Bobry Jelenia Góra tradycyjnie notowali dobre wyniki. W kategorii orlik zwyciężył Karol Paciejewski, wśród apaczek druga była Jagoda Zerndt, trzecia Wiktoria Żukowska, a czwarta Wiktoria Starzyńska. Czwarte miejsce wśród apaczy zajął Bartosz Kokoszka, a młodziczka starsza Natalia Gawryszewska wystrzeliła trzeci wynik w swojej kategorii.

- Jestem bardzo zadowolony z wyników naszych zawodników - podkreślił wychowawca wielu pokoleń jeleniogórskich łuczników, Henryk Chemicz. Choć pogoda nie dopisała - wiał silny wiatr, to wszyscy bawili się wspaniale.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Jelenia Góra zyska na powrocie wojska do miasta?

Oddanych
głosów
1166
Tak
59%
Nie
33%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group