Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 2345
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrzesień Jeleniogórski po raz 47

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 5 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 lutego 2006, 10:01
Autor: Max-B
Fot. Damian Milko
W ubiegłą sobotę mieszkancy Jeleniej Góry mieli okazję uczestniczyć w inauguracji kolejnego "47 Wrzesienia Jeleniogórskiego" imprezy nasyconej obcowaniem ze sztuką oraz kulturą pod najróżniejszą postacią.

W tym roku miesiąc kultury rozpoczął się na Placu Ratuszowym gdzie koncert zagrał zespół "Turnioki", któremu towarzyszyła Orkiestra Filharmonii Dolnośląskiej pod dyrygenturą Michała Nestorowicza.

Tamtego wieczoru był to wstęp do prawdziwej uczty dla melomanów którą niewątpliwie był recital Edyty Geppert wraz z towarzyszącym jej zespołem "Kroke".

Koncert był nacechowany elementami muzyki żydowskiej, w której zespół Kroke czerpie swoje inspiracje muzyczne.

Gościnnie imprezę poprowadził Paweł Deląg, który tego wieczoru nie był w najlepszej formie, przekonując o tym publiczność swoimi drobnymi, ale wymownymi wpadkami.

Na sam koniec imprezy przygotowano barzo udany pokaz sztucznych ogni, które mieniąc się różnymi kolorami zachwycały zgromadzoną publiczność.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~adelajda 6-09-2005 13:19
Pan. Paweł Deląg powinien zwrócić kase na swoja miernotę. Pani Edyta Geppert wspaniała lecz na inny koncert.
~obserwator 6-09-2005 22:08
Deląg - wstyd- tyle pomyłek na koncercie też bym chciał tyle kasy dostac co on!! lecz bym sie lepiej przygotował !!! eeeeeeeeee
~Nowa 16-09-2005 10:13
Pierwszy raz słyszałam piosenkę o Jeleniej Górze którą zaprezentowano na telebimie w czasie przerwy podczas koncertu. Myślę, że warto byłoby pomyśleć o rozpropagowaniu jej. Niech każdy turysta powracający z Jeleniej Góry ją nuci, bo naprawdę jest super.
~Kasiaczek 14-01-2006 21:13
Najlepsze były Turnioki. W sumie nie przepadam za góralska muzyką ale w ich wykonaniu i to jeszcze z orkiestrą - po prostu super! Powaliło mnie na kolana. Więcej takich pomysłów!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group