Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 2 stycznia
Imieniny: Izydora, Makarego
Czytających: 16037
Zalogowanych: 101
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wrzesień Jeleniogórski po raz 47

Poniedziałek, 5 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 lutego 2006, 10:01
Autor: Max-B
Jelenia Góra: Wrzesień Jeleniogórski po raz 47
Fot. Damian Milko
W ubiegłą sobotę mieszkancy Jeleniej Góry mieli okazję uczestniczyć w inauguracji kolejnego "47 Wrzesienia Jeleniogórskiego" imprezy nasyconej obcowaniem ze sztuką oraz kulturą pod najróżniejszą postacią.

W tym roku miesiąc kultury rozpoczął się na Placu Ratuszowym gdzie koncert zagrał zespół "Turnioki", któremu towarzyszyła Orkiestra Filharmonii Dolnośląskiej pod dyrygenturą Michała Nestorowicza.

Tamtego wieczoru był to wstęp do prawdziwej uczty dla melomanów którą niewątpliwie był recital Edyty Geppert wraz z towarzyszącym jej zespołem "Kroke".

Koncert był nacechowany elementami muzyki żydowskiej, w której zespół Kroke czerpie swoje inspiracje muzyczne.

Gościnnie imprezę poprowadził Paweł Deląg, który tego wieczoru nie był w najlepszej formie, przekonując o tym publiczność swoimi drobnymi, ale wymownymi wpadkami.

Na sam koniec imprezy przygotowano barzo udany pokaz sztucznych ogni, które mieniąc się różnymi kolorami zachwycały zgromadzoną publiczność.

Sonda

Co myślisz o wprowadzeniu jednego wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn (62 lata)?

Oddanych
głosów
232
Dobry pomysł
56%
Zły pomysł
44%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Nigdy nie rób i nie spożywaj tych rzeczy
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
112
Straż Parku uratowała wychłodzonego Czecha
 
Czechy
Sensacja przyrodnicza w Sudetach
 
Aktualności
Tak w sylwestrową noc bawiła się Jelenia Góra
 
Aktualności
Sylwester pod chmurką z Łobuzami i Mr. Presidentem
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group