Niedziela, 28 czerwca
30°C Jelenia Góra
reklamy

Wrzesień Jeleniogórski po raz 47

Audio

Czytaj na głos

Autor: Max-B 1 min czytania

W ubiegłą sobotę mieszkancy Jeleniej Góry mieli okazję uczestniczyć w inauguracji kolejnego "47 Wrzesienia Jeleniogórskiego" imprezy nasyconej obcowaniem ze sztuką oraz kulturą pod najróżniejszą postacią.

reklamy

W tym roku miesiąc kultury rozpoczął się na Placu Ratuszowym gdzie koncert zagrał zespół "Turnioki", któremu towarzyszyła Orkiestra Filharmonii Dolnośląskiej pod dyrygenturą Michała Nestorowicza.

Tamtego wieczoru był to wstęp do prawdziwej uczty dla melomanów którą niewątpliwie był recital Edyty Geppert wraz z towarzyszącym jej zespołem "Kroke".

Koncert był nacechowany elementami muzyki żydowskiej, w której zespół Kroke czerpie swoje inspiracje muzyczne.

Gościnnie imprezę poprowadził Paweł Deląg, który tego wieczoru nie był w najlepszej formie, przekonując o tym publiczność swoimi drobnymi, ale wymownymi wpadkami.

Na sam koniec imprezy przygotowano barzo udany pokaz sztucznych ogni, które mieniąc się różnymi kolorami zachwycały zgromadzoną publiczność.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka