Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 7755
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Wrocławscy złodzieje na gościnnych występach

Środa, 25 marca 2009, 15:34
Aktualizacja: 15:35
Autor: TEJO
Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem do budki parkingowej w Karpaczu. Przyjezdni przestępcy ukradli rzeczy o wartości 1500 złotych. Mieszkańcom stolicy Dolnego Śląska grozi kara do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu. Właściciel budki parkingowej powiadomił policję o kradzieży z włamaniem. Łupem złodziei padły dwa telefony komórkowe oraz pieniądze. Policjanci w oparciu o uzyskane od pokrzywdzonego rysopisy rozpoczęli poszukiwanie sprawców. Kilka ulic dalej od miejsca przestępstwa zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać. Ponadto w trakcie ucieczki wyrzucili w krzaki jakieś przedmioty.

– Do pościgu za sprawcami włączył się kolejny patrol i po krótkim pościgu mężczyźni zostali zatrzymani. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Wrocławia w wieku 18 i 20 lat. U jednego z zatrzymanych w kieszeni policjanci znaleźli skradzione pieniądze, a w krzakach odnaleźli skradzione telefony komórkowe – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z policji.

Mieszkańcy Wrocławia trafili do policyjnego aresztu. Za kradzież z włamaniem grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group