Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 5234
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wrocławianie triumfowali w Lidze Żaków

Środa, 29 września 2010, 13:04
Aktualizacja: 13:19
Autor: Grzegorz Królikowski
Jelenia Góra: Wrocławianie triumfowali w Lidze Żaków
Fot. organizator
W niedzielę na boisku przy ul. Nowowiejskiej odbył się Turniej Finałowy Ligi Żaków, w którym wzięło udział 10 drużyn z okręgu jeleniogórskiego i Dolnego Śląska.

Pomimo fatalnej pogody zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem rodziców i dostarczyły wiele emocji uczestnikom. W Turnieju zdecydowanie najlepsze okazały się drużyny TOP TALENTU Wrocław, które spotkały się w finale. Nie dziwi fakt dominacji wrocławian , których wszyscy zawodnicy trenują od 3 lat, a 2 lata są uczniami klasy sportowej o profilu piłka nożna.

Trzecie miejsce zajęła Lechia Dzierżoniów mająca w swoim składzie także uczniów klasy sportowej. Dominacja tych dwóch Klubów wskazuje kierunek obowiązujący w szkoleniu młodych adeptów piłki nożnej. Najlepiej z drużyn okręgu jeleniogórskiego zaprezentowała się Olimpia Kamienna Góra, która zajęła czwarte miejsce i wyprzedziła najlepszy zespół jeleniogórski - Karkonosze Jelenia Góra.

Wszyscy uczestnicy otrzymali ciepły posiłek i słodycze, a najlepsze drużyny i zawodnicy puchary i dyplomy oraz nagrody indywidualne i zespołowe.

Turniej zorganizował Karkonoski Klub Sportowy „Jelenia Góra” przy pomocy Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1052
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group