Piątek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 10276
Zalogowanych: 29
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrocław: Wrocław Career EXPO 2012 – to szansa na znalezienie ciekawej pracy

Środa, 7 listopada 2012, 8:43
Aktualizacja: 8:46
Autor: org
Wrocław: Wrocław Career EXPO 2012 – to szansa na znalezienie ciekawej pracy
Fot. Organizator
Nowe, wrocławskie targi pracy – Wrocław Career EXPO 2012 – odbędą się już 14 listopada, w hali IASE, w godzinach 11:00–19:00. – Od innych tego rodzaju wydarzeń wyróżniają się wieloma innowacjami, które zwiększają ich wartość i rzeczywistą skuteczność – zapewniaja organizatorzy. Udział w nich potwierdziło 60 firm. Impreza jest adresowana do studentów, absolwentów specjaslistów.

Wrocław Career EXPO skierowane jest nie tylko do studentów i absolwentów, ale również do specjalistów z różnorodnych branży. Zróżnicowanie odwiedzających ma wpływ na zróżnicowanie ofert rekrutacyjnych w firmach – oprócz dominujących zwykle praktyk i staży, najwięcej propozycji dotyczy stałej pracy.

Swój udział w targach potwierdziło 60 firm otwierających wiele różnorodnych ścieżek kariery, w tym: AmRest (gastronomia), Nokia Siemens Networks, IBM, Capgemini (informatyka), Credit Suisse, ING Bank Śląski (finanse), WABCO (automotive), KRUK (windykacja), FagorMastercook (produkcja, handel), Grupa Osadkowski (rolnictwo), Leroy Merlin (sprzedaż). Wiele firm na targach jest również po to, aby pośredniczyć w kontakcie z pracodawcą lub informować gości o możliwościach rozwoju w danym segmencie, np. Randstad, Pracuj.pl, ambasada Kanady czy Komisja Europejska. Z większością z nich można zapoznać jeszcze przed targami, dzięki wirtualnej broszurze targowej znajdującej się na stronie www.careerexpo.pl/broszura.

Targi wzbogacone są o szkolenia, które rozpoczną się już o godz. 9:00, a zakończą o 20:00. Ich tematyka dotyczy głównie rozwijania w sobie praktycznych umiejętności, takich jak zarządzanie czasem, przygotowanie atrakcyjnych dokumentów aplikacyjnych, odkrywanie swoich talentów czy konsekwentne osiąganie celów.
Zarówno udział w targach, jak i szkoleniach, jest bezpłatny, choć rejestrowany. Można to zrobić albo tuż przed wejściem na halę, za pomocą udostępnionych formularzy, albo poprzez serwis internetowy www.careerexpo.pl.

Zalecana jest ta druga możliwość, ponieważ tylko ona otwiera odwiedzającemu dostęp do bieżących ofert pracy, zapisów na szkolenia, najświeższych informacji, a także umożliwia wydrukowanie biletu, którego posiadania na targach gwarantuje wzięcie udziału w wielkim losowaniu nagród, gdzie obok kursów językowych, elektroniki i zaproszeń do restauracji można będzie wygrać najnowszego iPada mini.

Na Wrocław Career EXPO najlepiej zarezerwować sobie około kilku godzin. To optymalny czas, aby na spokojnie zapoznać się z propozycjami pracodawców, wziąć udział w szkoleniu i nie przegapić najważniejszych wydarzeń odbywających się na scenie (konkursy, prezentacje itp.). Na potrzeby gości w tym samym budynku znajduje się otwarta przez cały czas stołówka i kawiarnia.

Kiedy: 14 listopada, godz. 11:00-19:00 (targi); 9:00-20:00 (szkolenia)
Gdzie: hala IASE, kompleks Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1
Kto: studenci, absolwenci, specjaliści
Partner Strategiczny:AmRest Sp. z o.o.
Dominujące profile firm: informatyka, finanse, marketing, sprzedaż, automoive, produkcja itd.
Jak: rejestracja gości tuż przed wejściem na halę lub w serwisie www.careerexpo.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeżdżę na rowerze?

Oddanych
głosów
1060
Tak, regularnie
25%
Tak, od czasu do czasu
37%
Nie, ale uprawiam rekreacyjnie inny sport
14%
Nie, z jakimkolwiek sportem mi „nie po drodze”
24%
 
Głos ulicy
Ja lubię sushi, a ja wolę burgery domowe
 
Miej świadomość
Rzucają wyzwanie Orlenowi!
 
Rozmowy Jelonki
Dostali 8 mln zł na szkołę
 
Aktualności
W nocy burze w Jeleniej Górze
 
10 pytań do...
Kulinarnie jestem patriotą
 
112
Potrącenie 13–latki na pasach
 
Kultura
Koncertowe rarytasy na koniec sezonu
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group