Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 5144
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wreszcie wakacje!

Czwartek, 20 czerwca 2019, 6:15
Aktualizacja: Piątek, 21 czerwca 2019, 6:18
Autor: WAC
Jelenia Góra: Wreszcie wakacje!
Fot. WAC
Życzę wam byście podczas wakacji przeczytali choć jedną książkę i nie musi to być lektura oraz żeby wakacje były bezpieczne, bo nie każda woda jest do tego, by do niej skakać i nie każdy dorosły jest przyjazny – mówiła do swoich uczniów dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 Maria Silibert – Salabura.

Uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 8 odbywała się na trzy tury, bo uczyło się tu w minionym roku szkolnym 570 uczniów. Jako pierwsze swoje cenzurki odebrały najmłodsze dzieci z klas I – III. Na kolejnych apelach spotkali się wychowankowie ze starszych roczników. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody. Podziękowania otrzymali też rodzice, zaangażowani w pracę na rzecz szkoły. Gościem uroczystości była radna Elżbieta Wojtyna.

W szkole każdy rok szkolny to ciężka praca uczniów, nauczycieli i zaangażowanie rodziców - mówi M. Silibert - Salabura. - Podsumowaniem tej pracy jest świadectwo dla każdego dziecka. Jedne są z wyróżnieniem inne bez, ale i tak wysiłek każdego naszego wychowanka trzeba docenić. Teraz jest czas wakacji potrzebny, aby odpocząć i nabrać dystansu - dodała.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group