Piątek, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 2611
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wreszcie bez dziur

Czwartek, 14 marca 2019, 6:30
Aktualizacja: Sobota, 16 marca 2019, 11:47
Autor: Paweł Guszała
Jelenia Góra: Wreszcie bez dziur
Fot. Paweł Guszała
W ostatnim czasie na terenie miasta wykonano dwa małe, ale bardzo znaczące dla mieszkańców, zadania drogowe. O pierwszym pisaliśmy na naszym portalu. Chodzi o przejście dla pieszych i chodnik przy ulicy Ogińskiego. Drugie zlokalizowane jest w okolicach wzgórza Paulinum.

Od wielu lat mieszkańcy na nowym osiedlu w okolicach wzgórza Paulinum apelowali do władz miasta o położenie nowej nawierzchni na drodze łączącej ulicę Nowowiejską z Aleją Solidarności. Tą drogą dojeżdżają do swoich domów, a jej stan był daleki od ideału. Ich konsekwencja i cierpliwość w końcu przyniosła efekt. Miejski Zarząd Dróg i Mostów zlecił położenie nowej nawierzchni na tym odcinku.

Można powiedzieć, że zaczęliśmy się obawiać klątw rzucanych przez mieszkańców – mówi Norbert Łukaniuk dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze. - Chodzi o połączenie Alei Solidarności z ulicą Nowowiejską, gdzie był odcinek około 150 metrów, który przypominał okoliczne poligony. Przez długi czas borykaliśmy się z jego naprawami, aż w końcu przeprowadziliśmy krótką kalkulację: wiecznie łatać dziury, czy położyć nową nawierzchnię. Wygrało to drugie.

Twoja reakcja na artykuł?

32
82%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
5%
Nudzi
2
5%
Smuci
1
3%
Złości
2
5%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group