Niedziela, 28 czerwca
36°C Jelenia Góra
reklamy

Wreszcie bez dziur

Audio

Czytaj na głos

Autor: Paweł Guszała 1 min czytania

W ostatnim czasie na terenie miasta wykonano dwa małe, ale bardzo znaczące dla mieszkańców, zadania drogowe. O pierwszym pisaliśmy na naszym portalu. Chodzi o przejście dla pieszych i chodnik przy ulicy Ogińskiego. Drugie zlokalizowane jest w okolicach wzgórza Paulinum.

reklamy

Od wielu lat mieszkańcy na nowym osiedlu w okolicach wzgórza Paulinum apelowali do władz miasta o położenie nowej nawierzchni na drodze łączącej ulicę Nowowiejską z Aleją Solidarności. Tą drogą dojeżdżają do swoich domów, a jej stan był daleki od ideału. Ich konsekwencja i cierpliwość w końcu przyniosła efekt. Miejski Zarząd Dróg i Mostów zlecił położenie nowej nawierzchni na tym odcinku.

Można powiedzieć, że zaczęliśmy się obawiać klątw rzucanych przez mieszkańców – mówi Norbert Łukaniuk dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze. - Chodzi o połączenie Alei Solidarności z ulicą Nowowiejską, gdzie był odcinek około 150 metrów, który przypominał okoliczne poligony. Przez długi czas borykaliśmy się z jego naprawami, aż w końcu przeprowadziliśmy krótką kalkulację: wiecznie łatać dziury, czy położyć nową nawierzchnię. Wygrało to drugie.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka