Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 2909
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Wracamy do gry! Czerwiec dodatków w Proshot Paintball

Piątek, 5 czerwca 2020, 10:34
Aktualizacja: Niedziela, 7 czerwca 2020, 6:32
Autor: ts
Polska: Wracamy do gry! Czerwiec dodatków w Proshot Paintball
Fot. ts
Covidova pandemia ustąpiła, a wszelkie niewygodne obostrzenia zdjęto. Z przyjemnością informujemy, że działamy PEŁNĄ PARĄ! Już od dziś możecie cieszyć się niepowstrzymaną aktywnością strzelecką w Proshot Paintball. W końcu, nie ma nic lepszego niż rozrywka, adrenalina i ruch na świeżym powietrzu.

W Proshot Paintball 3 miesięczna przerwa spowodowana coronavirusem została rzetelnie zagospodarowana. W tym czasie solidnie przebudowaliśmy architekturę naszego poligonu. Podzieliliśmy go na 3 niezależne strefy gry. Dzięki temu rozwiązaniu znacząco podnieśliśmy różnorodność/atrakcyjność rozgrywek i komfort dla naszych gości.

Ważne zmiany dotknęły również strefę bezpieczną, od niedawna nazywaną strefą Safe&Fun. Już niedługo nasi goście będą mogli skorzystać z niespotykanych dotąd wygód, jak np. prysznice. Dodatkowo zadbaliśmy, aby poza emocjami i rozrywką, odwiedzający mieli również okazję wygodnie odpocząć, czy zrelaksować się w cieniu Wielkiej Kopy.

Tradycyjnie już. Proshot Paintball to miejsce rozrywki na najwyższym poziomie. Niezmiennie możecie skorzystać z szeregu strzeleckich atrakcji, jak paintball, strzelectwo łucznicze i pneumatyczne. W tym sezonie skupiliśmy się na oprawie imprez okolicznościowych, takich jak urodziny, czy imprezy kawalerskie/panieńskie. Jubilat lub pan młody będą wyposażeni w indywidualne gadżety, sprzęt, czy strój – wszystko dla jak najlepszej recepcji wydarzenia. Należy również wspomnieć, że tego typu okazje są dodatkowo kamerowane i fotografowane przez obsługę. Zawsze udostępniamy takie materiały bezpłatnie.

Zapraszamy do skorzystania z czerwcowej oferty, która zakłada obligatoryjne dodatki i gratisy do organizowanych przez nas spotkań. Złap dodatkowe kule do paintballu za 0 zł lub darmową próbkę rozgrywek archery tag. Więcej informacji znajdziecie na www.proshot.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group