Sobota, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 3352
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wraca Jeleniogórska Liga Halowa

Wtorek, 11 października 2011, 18:06
Aktualizacja: Czwartek, 13 października 2011, 20:26
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Wraca Jeleniogórska Liga Halowa
Fot. archiwum
Startuje kolejna edycja Jeleniogórskiej Ligi Halowej, w związku z czym informujemy o zgłaszaniu się do organizatora przedstawicieli drużyn, które brały w niej udział, a także nowych chętnych, którzy chcą w niej wystartować.

O to drużyny, które wystąpią obligatoryjnie w I-lidze: Restauracja U Ducha Góra, Krycha-Chadży, Lotnik Jeżów, Wod Instal, Pub Gol, Juniorzy Karkonoszy, Kolegium Karkonoskie, Gwardia, Budom, Street Squad, Maracana Piechowice, Dreaxlmaier, Gimnazjum nr 3, Grand Karpacz. Jeżeli, któraś z powyższych drużyn nie ma zamiaru brać udziału w rozgrywkach proszona jest o poinformowanie organizatora. I-liga będzie grała zawsze w poniedziałek. W przypadku wycofania się jakiejś drużyny będzie możliwe wykupienie tzw. dzikiej karty.

II-liga halowa swoje mecze będzie rozgrywała zawsze w soboty, bądź niedziele. W poprzednich rozgrywkach występowały w niej takie drużyny jak: Juniorzy Karkonosze, Santos, Pub Chojnik, Joga Bonito, Wojdyła-Jurex, Kks Jelenia Góra, Straż Pożarna, ECO, Energia Pro, Castorama, Ultra, Sosnówka, Rybnica, Hurtownia Duko. Również w II-lidze będą występować Pogoń Wleń, KS Łomnica. O występach w II-lidze decyduje kolejność zgłoszeń, tzw. zasada, kto pierwszy ten lepszy. Dlatego mogą zgłaszać się także nowi chętni do występów w II-lidze Jeleniogórskiej Ligi Halowej. Druga liga będzie liczyła 18 drużyn.

Wszyscy chętni, którzy są zainteresowani udziałem w lidze halowej proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 665733324. Spotkanie organizacyjne odbędzie się natomiast dnia 19.10.2011 o godzinie 18.00 w sali numer 10, na stadionie przy ulicy Złotniczej 12.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group